ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Палець догори — окупант перед смертю поставив вподобайку українському оператору БПЛА

Відео Новини
7 Лютого 2025, 9:12
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Іноді робота українських БПЛА буквально до смерті вражає російських військових, спонукаючи їх в останні секунди свого життя поставити їм найвищу оцінку.

Відео з одним із таких поціновувачів майстерності наших дронарів поділилися в себе у соцмережах бійці 503-го окремого батальйону морської піхоти.

«Воскрес», щоб одразу померти — окупант прикидався трупом, проте вже за мить необхідність у цьому відпала
«Воскрес», щоб одразу померти — окупант прикидався трупом, проте вже за мить необхідність у цьому відпала

«Москаль влупив вподобайку нашому бомберу. Українська гостинність немає меж», — зазначили вони в коментарі до оприлюднених кадрів.

На них видно, що, знищуючи бронетехніку та живу силу противника, морпіхи натрапили на загарбника, який, попри численні осколкові поранення, просто не зміг стриматися, щоб не відзначити професіоналізм операторів ЗСУ.

Зокрема, на знак своєї поваги росіянин підняв догори свого великого пальця, констатуючи тим самим, що свою роботу українські захисники виконали на відмінно.

Як повідомляла АрміяInform, патрульні з бригади «Хижак» спробували «допитати» окупантів FPV-дроном.

До речі, якщо вам цікаві не тільки відео боїв, але й більш спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform.


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Зв’язківець, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

Гранатометник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

розвідник 144 окрема піхотна бригада

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Діловод, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Зв’язківець в ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП