Після того, як Сили оборони взяли під вогневий контроль ворожу логістику, перерізаючи ударними безпілотниками так званий «сухопутний коридор» та інші…
За підривами ТЦК і СП в Україні стоять росіяни, які прагнуть зробити інформаційний хаос і розпалити громадянський конфлікт.
Про це розповів АрміяInform експерт Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень», кандидат політичних наук і військовослужбовець ЗСУ Юрій Олійник.
«Маємо справу з чіткою дією російської агентури та цілеспрямованою кампанією, що спрямована на дискредитацію мобілізації в Україні та розпалення громадянського конфлікту між цивільними та військовими», — каже Юрій Олійник.
За його словами, вибухи — це частина довгострокового плану, який реалізується вже кілька років.
«Спочатку відбувалося інформаційне нагнітання — поширення маніпуляцій, фейків щодо жорстокості працівників ТЦК, їх демонізація, потім — розпалювання ворожнечі між „ухилянтами“ та військовими. А зараз був підготовлений момент, щоб продемонструвати нібито громадянське протистояння.
Усі ці вибухи — і в Рівному, і в Павлограді, і в Кам’янці-Подільському давно готувалися. Агенти чекали слушного часу, щоби їх реалізувати, щоб вони увійшли в єдину інформаційну хвилю. Спусковим механізмом для цього стали події в Полтаві — трагедія, коли загинув військовослужбовець», — зазначив експерт.
Юрій Олійник вважає, що ці вибухи мають один почерк і спрямовані на нагнітання істерії, подальшу демонстрацію того, що населення України буцімто виступає проти армії та створення інформаційного хаосу.
Як повідомляла АрміяInform, російські спецслужби використовують українських підлітків та погано поінформовану молодь, які жадають легких грошей для здійснення диверсій, ліквідовуючи їх у підсумку як зайвих свідків.
«Завербованих диверсантів росіяни просто використовують та кидають. гру рф та фсб рф обіцяють диверсантам проти військових в Україні гроші, але дурять виконавців злочинів, не виплачують їх, і також не повідомляють виконавцям, що часто планують активізувати вибухівку, яку ті несуть, ще під час виконання терористами задачі російських кураторів», — пояснює керівник Центру протидії дезінформації РНБО лейтенант Андрій Коваленко.
Втрати російської армії минулої доби становили 1310 одиниць особового складу, десять бронемашин та шість танків.
Марко Мельник з Кривого Рогу після Революції Гідності у 2014 році пішов добровольцем на війну, служив у розвідці та медичній службі «Азову».
Після того, як Сили оборони взяли під вогневий контроль ворожу логістику, перерізаючи ударними безпілотниками так званий «сухопутний коридор» та інші…