Вперше встановлюються зрозумілі терміни служби та створюються прогнозовані правила для військовослужбовців. За словами заступника Міністра оборони України Мстислава Баніка, однією…
Неподалік Великої Новосілки ворог здійснив спробу розвинути наступ за підтримки бронетехніки, яку застосовував у дві хвилі.
Про це повідомили в ОСУВ «Хортиця».
Сили оборони завдали вогневого ураження по колонах, в результаті якого було знищено три танки, три ББМ та одна багі. Окупанти відмовилися від подальших наступальних дій.
На Новопавлівському напрямку штурмові групи противника також безуспішно атакували в районі Костянтинополя.
На Покровському напрямку окупанти намагалися реалізувати свою чисельну перевагу та прорвати наші оборонні порядки в районах Зеленого Поля, Тарасівки, Миролюбівки, Променя, Успенівки, Олексіївки, Дачного, Янтарного та Улакли.
Для доставки особового складу на передові позиції, ворог намагався застосувати три автомобілі, які були завчасно виявлені та знищені артилерією. Українські воїни тримають оборону, знищуючи переважаючі сили окупантів.
Як повідомляла АрміяInform, минулої доби втрати російських загарбників становили 1300 осіб. Також українські воїни знешкодили 12 танків, 18 бойових броньованих машин, 51 артилерійську систему, реактивну систему залпового вогню, три засоби ППО, 118 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 89 одиниць автомобільної техніки та 2 одиниці спецтехніки окупантів.
Екіпажі ударних дронів 4-го батальйону Президентської бригаи імені гетьмана Богдана Хмельницького показали ураження російських цілей.
Повідомлено про підозру військовослужбовцю однієї з військових частин за фактом зловживання впливом (ч. 3 ст. 369-2 КК України).
Вперше встановлюються зрозумілі терміни служби та створюються прогнозовані правила для військовослужбовців. За словами заступника Міністра оборони України Мстислава Баніка, однією…