Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…
Частка закупівель Державним оператором тилу від загального обсягу імпортованого дизельного пального в країні для потреб Збройних Сил України становить — 7,5%. Це найбільший обсяг закупівель дизелю в Україні після аграріїв.
Про це інформує Державний оператор тилу.
У відомстві зазначили, що стабільність постачань та ефективне управління ресурсами, необхідними для військових операцій — ключова мета тилового забезпечення.
Крім цього, за даними інформаційної агенції Аргус Медіа, імпорт дизельного пального до України у 2024 році зріс на 5,6% в порівнянні з 2023 роком. Це вже другий рік поспіль, коли обсяги імпорту відновлюються після падіння у 2022 році через широкомасштабне вторгнення росії.
«Сьогодні дизельне пальне — це не просто стратегічний ресурс, а запорука мобільності, боєздатності та стійкості української армії. DOT працює над тим, щоб військові мали безперебійний доступ до якісного пального, використовуючи прозорі механізми закупівель і сучасні підходи в плануванні», — зазначила Марина Єремєєва, директорка програми пально-мастильних матеріалів DOT.
Оперативно реагуючи на зміни на ринку пального, DOT продовжує виконувати своє головне завдання — забезпечення української армії якісним пальним за прозорими та конкурентними процедурами.
Як повідомляла АрміяInform, ДОТ закупив фарбоване дизельне пальне для потреб ЗСУ.
@armyinformcomua
Вступна кампанія — 2025 триває. Кафедра військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу оголошує набір на програму підготовки офіцерів служби пально-мастильних матеріалів.
На Лиманському напрямку дуже багато російських полонених, які буквально здаються один за одним. Усе через те, що російські командири кидають їх напризволяще — без їжі та води.
Доброволець 80-ї окремої десантно-штурмової бригади розповів, як розгледів у програмі «Контракт 18-24» хороший соціальний ліфт.
Контррозвідка Служби безпеки затримала у Києві агента центру спецпризначення «Сенеж» російської воєнної розвідки (більш відомої як гру).
Верховна Рада України 17 червня розглядає законопроєкт №13260, який вдосконалює підхід держави до військовослужбовців, що самовільно залишили службу, але згодом добровільно повернулися до виконання обов’язків.
Правоохоронці викрили та затримали керівника та вісьмох учасників злочинної організації, які завищували обсяги постачання продуктів до військових частин та навчальних закладів ЗСУ.
Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…