ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Міноборони перевірило спроможності виробника флісових курток для ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Січня 2025, 14:32

Міністерство оборони України продовжує працювати над забезпеченням ЗСУ якісним одягом, який відповідає сучасним вимогам. З цією метою здійснено візит до одного з підприємств, де виробляються флісові куртки для військовослужбовців.

Про це повідомило 27 січня Міністерство оборони України.

Під час перевірки представники Міноборони оглянули виробничі потужності та складські приміщення підприємства, ознайомилися з технологічним процесом виготовлення курток і перевірили відповідність продукції заявленим стандартам.

Результат перевірки показав, що виробництво відповідає встановленим вимогам щодо забезпечення військовослужбовців якісним та надійним одягом для ефективного виконання завдань у різних умовах. Перевірка виробничих потужностей є частиною процесу впровадження єдиних високих стандартів для всіх постачальників оборонної продукції.

Загалом на 2025 рік закупівельна агенція Міноборони «‎Державний оператор тилу» має законтрактувати 300 000 флісових курток (аналогічно плану на 2024 рік). Перша партія повинна надійти до 31 березня 2025 року.

Забезпечення ЗСУ якісною продукцією — один із ключових пріоритетів Міністерства оборони. Робота із постачальниками, перевірка їхніх спроможностей і впровадження нових стандартів прозорості та якості допоможуть значно підвищити рівень забезпечення українських військових.

 Як повідомляла АрміяInform, Міноборони визначило резервні центри для підтримки звільнених з полону військових.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Вам доставка: дронарі 110-ї бригади залетіли в тил окупантів і скинули «подарунок»

Вам доставка: дронарі 110-ї бригади залетіли в тил окупантів і скинули «подарунок»

Коптер 110-ї ОМБр залетів в тил до окупантів та розбавив їх рутину скидом боєприпасу прямо під під'їзд.

«Тісно координуємося»: Володимир Зеленський провів розмову з Президентом Фінляндії Стуббом

«Тісно координуємося»: Володимир Зеленський провів розмову з Президентом Фінляндії Стуббом

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Фінляндії Александром Стуббом, під час якої поінформував його про поточну ситуацію в Україні та дипломатичні зусилля.

Третій корпус показав ліквідацію окупантів в осінніх барвах Лиманщини

Третій корпус показав ліквідацію окупантів в осінніх барвах Лиманщини

Оператори безпілотних систем 63 окремої механізованої бригади продовжують доповнювати осінні пейзажі тілами російських окупантів.

«145 км під вогнем» : НРК 91-го батальйону виконали 11 місій і доставили 3,5 т вантажу

«145 км під вогнем» : НРК 91-го батальйону виконали 11 місій і доставили 3,5 т вантажу

Наземні роботизовані комплекси (НРК) підрозділу «Робокопів» 91-го окремого батальйону за 11 бойових місій пройшли 145 кілометрів і доставили на позиції 3 470 кг вантажів — переважно боєприпаси.

Україна готова ділитися досвідом протидії БПЛА з Литвою: Шмигаль зустрівся зі спікером Сейму Олєкасом

Україна готова ділитися досвідом протидії БПЛА з Литвою: Шмигаль зустрівся зі спікером Сейму Олєкасом

Міністр оборони України Денис Шмигаль зустрів у Києві Спікера Сейму Литви Юозаса Олєкаса, подякувавши «дружньому литовському народові» за підтримку та назвавши Литву «одним із найближчих союзників України».

«Взяв на випередження» — водій-медик 41-ї бригади збив ударний дрон, що заходив на їхню машину

«Взяв на випередження» — водій-медик 41-ї бригади збив ударний дрон, що заходив на їхню машину

Водій медичної роти 41-ї окремої механізованої бригади, боєць з позивним «Барон», збив ворожий ударний безпілотник зі стрілецької зброї, коли дрон заходив на атаку на їхній автомобіль, у якому перебував екіпаж.

ВАКАНСІЇ

Начальник електростанції відділення зв’язку

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

оператор FPV-дрону

від 25000 до 130000 грн

Івано-Франківськ, Івано-Франківська область

Водій-зв’язківець, морська піхота

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Командир відділення-командир машини, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Військовослужбовець

від 50100 до 120100 грн

Одеса

Хустський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Оператор ПЗРК

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

--- ---