Прийшов у ЗСУ ще 2017 року. Після АТО, ООС та поранення під час широкомасштабного вторгнення військовий продовжує свою кар’єру: з…
Підрозділ РУБпАК «Фенікс» Гвардії наступу «Помста» продовжує завдавати потужних ударів по російській техніці на Донеччині.
Відео бойової роботи опублікували на сторінці підрозділу.
Цього разу дронарі підрозділу РУБпАК «Фенікс» успішно вразили три одиниці важливої бронетехніки ворога.
На оприлюдненому відео зафіксовані влучні удари по БМП-2, танку Т-64 та МТ-ЛБ, що перебували на позиціях російських військ.
Як повідомляла АрміяInform, бронетехніка противника намагалася прорватися в напрямку позицій українських оборонців, але бійці прикордонної комендатури швидкого реагування РУБпАК «Фенікс» Гвардії наступу «Помста» зупинили її зусиллями розрахунків FPV-дронів та скидами з бомберів Vampire.
Бойові втрати російських військ за минулу добу склали 1370 окупантів, 5 танків і десятки артилерійських систем.
На оборонному симпозіумі AUSA Global Force 2026 у Хантсвіллі, Алабама, американська промисловість показала Leonidas AGV
Гранатометник, помічник гранатометника
від 20100 до 50000 грн
Запоріжжя
Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Прийшов у ЗСУ ще 2017 року. Після АТО, ООС та поранення під час широкомасштабного вторгнення військовий продовжує свою кар’єру: з…