З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
Минулої доби російські війська завдали масованих ударів по населених пунктах Херсонської області, серед яких Антонівка, Микільське, Комишани, Білозерка, Томина Балка, Станіслав, Берислав, Червоний Маяк, Осокорівка, Тягинка, Херсон та інші. Загалом під вогнем опинилися понад 30 населених пунктів.
Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
Окупанти атакували соціальну інфраструктуру та житлові квартали, пошкодивши 17 приватних будинків, господарську споруду та кілька автомобілів.
Унаслідок російської агресії загинули три мирних жителі, ще шестеро отримали поранення.
Місцева влада закликає дотримуватися заходів безпеки, реагувати на сигнали тривоги та довіряти лише офіційним джерелам інформації.
За інформацією Херсонської ОВА, в Антонівці на російській міні підірвався місцевий житель. Поблизу автобусної зупинки 59-річний чоловік наступив на протипіхотну міну «пелюстка». Внаслідок детонації він дістав вибухову травму і травматичну ампутацію стопи. Потерпілого шпиталізували. Він — у тяжкому стані.
Нагадаємо, Нікополь під обстрілами: ворог бив по підприємствах і адмінбудівлях.
Як повідомляла АрміяInform, упродовж доби окупанти завдали 351 удар по 13 населених пунктах Запорізької області. Унаслідок російської атаки по Запоріжжю одна людина загинула та ще 12 поранено.
Операції Сил безпілотних систем в Азовському морі практично паралізували російське судноплавство та ускладнила постачання окупаційного угруповання в Криму.
Оператори 413-го полку Сил безпілотних систем «Рейд» знищують ворожі дрони-ждуни, які несуть величезну загрозу українським захисникам та цивільним.
Зранку 16 липня 2026 року російські війська атакували за допомогою FPV-дрону селище Малотаранівка Краматорської МВА.
Кінолог-інспектор прикордонної служби
від 21000 до 24000 грн
Вся Україна
Мукачівський прикордонний загін
Провідний спеціаліст групи публічних закупівель
від 17000 до 17000 грн
Запоріжжя
Державна прикордонна служба України
Оператор безпілотних авіаційних комплексів
від 21000 до 121000 грн
Запоріжжя
113 окремий батальйон територіальної оборони
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…