ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Рекрутинговий бум у ЗСУ: до нового полку К-2 подали понад 7 тисяч заявок за місяць

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Січня 2025, 14:25

Минув місяць з моменту оголошення про створення 20 окремого полку безпілотних систем К-2 та відкриття набору. За цей час до підрозділу подали понад 7 тисяч заявок як військові, так і цивільні, які прагнуть стати до його лав.

Про це повідомляє пресслужба полку К-2.

«Ми очікували максимум кілька тисяч заявок, але аж ніяк не сім. Це величезний рівень довіри, за який ми вдячні. Водночас це випробування, адже більшість наших військовослужбовців продовжує виконувати бойові завдання, а ресурси для обробки заявок виявилися недостатніми», — зазначили у відомстві.

Як йдеться в повідомленні, деякі заявки ще перебувають у стані обробки через технічні труднощі, але процес рекрутингу вже вдосконалюється. Полк планує збільшити кількість людей, залучених до роботи з новобранцями, та спростити процедуру від подання заявки до співбесіди.

«Ми зробимо все, щоб надати зворотний зв’язок кожному, хто прагне приєднатися до нашого полку. Для нас важливо залучити талановитих, сміливих і вмотивованих людей, які готові докласти зусиль для захисту України», — підкреслили у К-2.

Робота над вдосконаленням процесу рекрутингу триває. Командування запевняє, що жодна заявка не залишиться поза увагою.

Як повідомляла АрміяInform, минулого тижня до центрів рекрутингу української армії звернулися 1319 осіб з питаннями щодо вступу на військову службу. Цей показник майже вдвічі перевищує результат попереднього тижня.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Пахло електронкою» — історія бійця «Вінстона», який за запахом викрив росіян у водостічній трубі
«Пахло електронкою» — історія бійця «Вінстона», який за запахом викрив росіян у водостічній трубі

Український військовий із позивним «Вінстон» під час виходу на пошук дрона виявив двох російських окупантів, які сховалися у водостічній трубі.

«Поступово просуваємося вперед і ведемо бої за населені пункти» — Олександр Сирський про ситуацію на півдні
«Поступово просуваємося вперед і ведемо бої за населені пункти» — Олександр Сирський про ситуацію на півдні

Головнокомандувач Збройних сил України генерал Олександр Сирський провів роботу в Південній операційній зоні, де тривають активні бойові дії.

«Ми успішно проводимо інфільтрацію»: на Краматорському напрямку тактика запрацювала в інший бік
«Ми успішно проводимо інфільтрацію»: на Краматорському напрямку тактика запрацювала в інший бік

На Краматорському напрямку Сили оборони вдаються до тактики інфільтрації у ближні тили ворога, перехоплюючи елементи тактики росіян.

«Наземні дрони мотаються по передовій постійно»: на Покровському напрямку регулярно рятують пошкоджені НРК
«Наземні дрони мотаються по передовій постійно»: на Покровському напрямку регулярно рятують пошкоджені НРК

Наземні роботизовані комплекси вже стали звичним масовим засобом логістичного постачання та евакуації поранених на лінії бойового зіткнення.

«Удар за ударом»: ракета, КАБи й дрони — на Харківщині загинула людина, серед поранених двоє дітей
«Удар за ударом»: ракета, КАБи й дрони — на Харківщині загинула людина, серед поранених двоє дітей

За минулу добу російські війська обстріляли 18 населених пунктів Харківської області. Внаслідок атак загинула одна людина, ще 11 отримали поранення.

«Основною мішенню була енергетика» — Президент про масштабну нічну атаку рф на Україну
«Основною мішенню була енергетика» — Президент про масштабну нічну атаку рф на Україну

У кількох регіонах України триває ліквідація наслідків масованого російського удару, головною ціллю якого була енергетична інфраструктура Київського регіону.

ВАКАНСІЇ
Водій

від 20000 до 100000 грн

Білогір'я

Четвертий відділ Шепетівського РТЦК та СП

Навідник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини

від 25000 до 25000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Стрілець ВСК (ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

Другий відділ Пологівського РТЦК та СП (м. Оріхів)

Командир відділення

від 23000 до 24500 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ

Діловод, бухгалтер

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---