ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Змінив спецчат-бот на спецодяг: черговому зраднику загрожує довічне ув’язнення

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Січня 2025, 12:51

У Херсоні співробітники Служби безпеки України затримали 34-річного місцевого мешканця, який передавав російській стороні координати для артилерійських ударів по місту.

Про це інформує Служба безпеки України.

Зловмисник співпрацював з російською розвідкою через спеціальний чат-бот, пропонуючи свої «послуги» в обмін на фінансову винагороду. Його основним завданням була фіксація наслідків обстрілів. Він передавав ворогу дані про масштаби руйнувань, координати місць влучання та інформацію про постраждалих.

Російські військові використовували ці відомості для коригування наступних ударів. Окрім цього, затриманий збирав інформацію про місця дислокації українських військових, зокрема про блокпости та опорні пункти на прибережних територіях міста.

Зрадника затримали поблизу його помешкання. Під час обшуку правоохоронці вилучили телефон із доказами його злочинної діяльності.

Наразі йому повідомлено про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України). Затриманий перебуває під вартою та може отримати довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Операцію із затримання проводили співробітники СБУ в Херсонській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Як повідомляла АрміяInform, СБУ зібрала доказову базу на ще трьох поплічників рф, які катували українських військовополонених на тимчасово захопленій частині території Донеччини.

Читайте нас у Facebook
Уражено ворожий БРК «Бастіон» та пункт управління БПЛА на окупованих територіях
Уражено ворожий БРК «Бастіон» та пункт управління БПЛА на окупованих територіях

У ніч на 24 березня Сили оборони завдали уражень по низці важливих військових об’єктів російського агресора.

Злякався «Баби Яги» і здався в полон: окупант розповів, як став штурмовиком за два дні
Злякався «Баби Яги» і здався в полон: окупант розповів, як став штурмовиком за два дні

45-річний уродженець Удмуртії, якого захопили в полон воїни бригади «Спартан», розповів, як потрапив на фронт.

У Дніпрі росіяни поцілили по житловому кварталу, є постраждалі
У Дніпрі росіяни поцілили по житловому кварталу, є постраждалі

Вранці 24 березня російські ударні дрони атакували Дніпро. Пошкоджений 14-поверховий будинок.

Україна та НАТО посилюють співпрацю: акцент на протидії дронам і спільних інноваціях
Україна та НАТО посилюють співпрацю: акцент на протидії дронам і спільних інноваціях

Україна разом із НАТО поглиблює взаємодію у протидії безпілотним загрозам, обміну бойовим досвідом та створення сучасних технологічних рішень.

«Інколи як зомбі, інколи бадьоренько»: на Костянтинівському напрямку росіяни біжать вперед, не ховаючись
«Інколи як зомбі, інколи бадьоренько»: на Костянтинівському напрямку росіяни біжать вперед, не ховаючись

На Костянтинівському напрямку в росіян «весняне загострення». Їхні атаки стають все інтенсивнішими.

На Бєлгородщині дрони «Стрікс» знищили два комплекси радіотехнічної розвідки росіян
На Бєлгородщині дрони «Стрікс» знищили два комплекси радіотехнічної розвідки росіян

Пілоти підрозділу «Стрікс» знищили ключові засоби розвідки та зв’язку ворога в Бєлгородській області.

ВАКАНСІЇ
Зв’язківець в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Інструктор з інженерно-саперної справи

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Головний спеціаліст юридичного відділу

від 19000 грн

Вся Україна

Військова частина A2330

Бойовий медик, фельдшер

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Стрілець-зенітник ПЗРК

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Бухгалтер

від 21000 до 51000 грн

Житомир

Військова частина А1112

--- ---