ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

З тюрми на полігон — колишні ув’язнені вчаться боям у місті

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Січня 2025, 18:28

Військовослужбовці стрілецького спеціалізованого батальйону «Алькатрас» у складі 93 механізованої бригади «Холодний Яр» проходять інтенсивну підготовку перед боями в урбаністичній місцевості.

Репортаж з полігону оприлюднило 10 січня оперативно-тактичне угруповання «Луганськ».

Цей батальйон складається з колишніх ув’язнених, які добровільно обрали шлях захисту України. Кожен має право на помилку, а ці хлопці мотивовані її виправити.

Бійці проходять повний цикл підготовки одразу у 93 бригаді. Це дозволяє їм краще злагодити свої дії, адже воювати вони будуть пліч-о-пліч з тими, з ким пройшли навчання.

«Батальйон «Алькатрас» вже зарекомендував себе у боях з найкращого боку. А хлопці, які доєдналися до нього, горять бажанням нищити ворога», — сказано в повідомленні ОТУ «Луганськ».

Як повідомляла АрміяInform, пілоти підрозділу Black Raven 93 механізованої бригади «Холодний яр» знищили російську бронетехніку, що їхала на штурм.

Читайте нас в Telegram
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Навідник кулемета (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Старший стрілець-оператор, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

Начальник привідної радіостанції навчального вузла зв’язку

від 21000 до 121000 грн

Васильків, Київська область

Водій

від 21000 до 50000 грн

Балта

Військова частина А1559

Майстер з ремонту безпілотних авіаційних комплексів

від 25000 до 40000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---