Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Залишившись через російську окупацію без домівки, уродженка Донецька з позивним «Ліліт» заради помсти пройшла шлях від біженки до пілота бригади «Рубіж».
Її неймовірною історією поділилася 4 бригада оперативного призначення «Рубіж» Національної гвардії України.
За словами військової, коли російські загарбники захопили її рідний Донецьк, вона була дев’ятирічною дівчинкою, проте вже тоді дала собі обіцянку повернути свою домівку, звільнивши рідний край від окупантів.
«У 2014 році, коли ми були вимушені їхати з Донецька через початок війни, у мене був маленький рожевий блокнот, де я написала, що повернусь нищити ворога», — розповідає «Ліліт».
Коли ж у 2022 році росіяни здійснили вже повномасштабне вторгнення, вона одразу пішла до ТЦК, однак через надто юний вік приєднатися до лав ЗСУ їй тоді не вдалося.
«В 17 років не беруть. Ми разом з татом ходили, такі: „Візьміть нас. Візьміть нас воювати“. „Ні, пенсіонер і дитина, йдіть“», — згадує захисниця.
Після цього вона з батьком зайнялася волонтерством, щоб хоч якось допомогти своїм землякам, проте зрештою все ж долучилася до лав Сил оборони.
«Я воюю за свободу, щоб показати своїм молодшим сестрам та братам, де народились їхні батьки, де ми зростали, показати їм цю культуру», — пояснює «Ліліт».
Докладніше про становлення дівчини як військової та чого вона вже досягла, дивіться в сюжеті.
Як повідомляла АрміяInform, у лавах ЗСУ служить оператор БПЛА на псевдо «Пума», який знищив уже понад 300 окупантів і збився з рахунку.
Від початку доби кількість атак агресора становить 56.
Воєнна розвідка ідентифікувала одного з ліквідованих окупантів на Донеччині — громадянина Непалу Мадана Кумала (Madan Kumal), 08.11.1995 року народження.
У понеділок, 6 квітня, у Харкові стався новий напад на групу оповіщення Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
6 квітня близько 13:00 військові рф вдарили за допомогою БПЛА по одній з вулиць Херсона, внаслідок чого постраждали четверо цивільних, серед них — дитина.
У зоні відповідальності 11-го корпусу найактивніше ворог себе поводить на Слов’янському напрямку.
Вдень 6 квітня росіяни атакували Нікополь FPV-дронами та артилерією, внаслідок чого семеро людей постраждали.
Майстер з ремонту та обслуговуванню безпілотних літальних апаратів
від 20000 до 120000 грн
Покровськ
107 ОБТРО м. Маріуполь
Командир відділення військовослужбовець
від 22000 до 125000 грн
Дніпро
25 Окрема повітрянодесантна бригада
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….