Щоб на власні очі побачити, як формується еліта українського війська, кореспондент АрміяInform відвідав навчально-тренувальний центр Сил спеціальних операцій. Саме тут…
Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян. Водночас окупанти зосереджують зусилля на Покровському та Курахівському напрямках.
Оперативну інформацію станом на 16:00 9 січня оприлюднив Генеральний штаб ЗСУ.
Постраждали від російських артилерійських обстрілів прикордонні райони населених пунктів України, серед яких Олександрівка, Велика Писарівка, Тур’я Сумської області; Тимофіївка Харківської області. Водночас ворог НАРами атакував Олександрівку.
На Харківському напрямку Сили оборони відбили один штурм ворожих військ поблизу Стариці.
На Куп’янському напрямку ворог протягом дня п’ять разів намагався просунутися до наших позицій у районах Западного, Кучерівки, Петропавлівки та Загризового.
Агресор також збільшив кількість атак до 12 на Лиманському напрямку. За підтримки авіації атакував поблизу населених пунктів Зелений Гай, Борівська Андріївка, Копанки, Твердохлібове, Макіївка, Греківка та Іванівка. Дев’ять боєзіткнень наразі тривають.
На Краматорському напрямку наші захисники відбили три атаки окупантів у районі Часового Яру. Неподалік Білої Гори триває ще одне боєзіткнення. На Майське ворог скину два КАБи.
На Торецькому напрямку ворог дев’ять разів намагався йти вперед у районах Торецька та Щербинівки. На даний час триває шість боєзіткнень. На Костянтинівку ворог скинув дві авіабомби.
На Покровському напрямку ворог 31 раз розпочинав зіткнення різної інтенсивності. Наші захисники відбили 20 ворожих атак в районах населених пунктів Баранівка, Миролюбівка, Єлизаветівка, Промінь, Лисівка, Зелене, Звірове, Новий Труд, Покровськ, Котлине, Успенівка, Нововасилівка та Новоєлизаветівка. Наразі ще триває 11 боєзіткнень.
Тривають запеклі бої на Курахівському напрямку. Поблизу Срібного, Андріївки, Петропавлівка, Курахового та Дачного протягом дня наші оборонці відбили 16 атак противника, ще чотири боєзіткнення тривають.
На Времівському напрямку агресор сім разів атакував позиції наших захисників в районах населених пунктів Янтарне, Костянтинопіль та Розлив, одне боєзіткнення ще триває. Авіаударів КАБами зазнали Темирівка та Велика Новосілка.
На Придніпровському напрямку Сили оборони відбили один штурм противника в районі острова Козацький. На Херсон ворог скинув чотири КАБи.
На Курщині українські захисники відбивали 11 атак загарбників, п’ять боєзіткнень ще тривають. Крім того, ворог здійснив 143 артилерійські обстріли, зокрема один — із реактивної системи залпового вогню.
На Сіверському, Гуляйпільському та Оріхівському напрямках ворог активних дій не проводив.
На решті напрямків суттєвих змін в ситуації не відбулося.
Українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.
Як повідомляла АрміяInform, протягом минулої доби зафіксовано 192 бойові зіткнення.
Дарина служить офіцеркою групи контролю бойового стресу 157-ї механізованої бригади. До Лав Збройних Сил України вона потрапила за власним бажанням.
За 10 місяців угруповання Сил безпілотних систем ЗСУ збило понад 21 000 ворожих БПЛА літакового типу.
Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади налаштували своєї «ждунів» на ворожих штурмовиків.
Сили оборони України уразили хімічний завод у місті Розсош Воронезької області росії.
Суд визнав мешканку області винною у передачі представникам держави-агресора інформації про переміщення та розташування підрозділів ЗСУ на території області.
Викрито та припинено діяльність схеми незаконного переправлення десятків військовозобов’язаних через державний кордон.
військовослужбовець Номер обслуги гранатометного відділення
від 20000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Кулеметник, військовослужбовець
від 20100 до 50000 грн
Запоріжжя
Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Щоб на власні очі побачити, як формується еліта українського війська, кореспондент АрміяInform відвідав навчально-тренувальний центр Сил спеціальних операцій. Саме тут…