ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

В окупованій Макіївці росіяни відкрили черговий молодіжний пропагандистський центр

Новини
2 Січня 2025, 19:27
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

кремль продовжує робити величезні вливання у пропагандистську роботу на тимчасово окупованих територіях України. Особливо серед молоді.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Підтвердженням цього стало чергове відкриття «молодіжного центру “Точка”» в тимчасово окупованій Макіївці.

Головне завдання центру — підготовка молодих українців до служіння у зс рф. Для цього «волонтери» проходять навчальні курси управління БПЛА та тактичної медицини.

Окрім організації таких «центрів», ворог продовжує вивозити українських дітей на навчання в росію. Нагадаємо, що за 2024 рік близько 3700 українських дітей з ТОТ Донеччини під патронатом кремлівського «руху перших» вивезли на екскурсію й консультацію щодо вступу до російських університетів.

Нагадуємо, сьогоднішній ранок для Покровська розпочався з чергової атаки російських військ, які завдали удару керованими авіабомбами по міській інфраструктурі.


Окупанта будуть судити за катування судді на Харківщині
Окупанта будуть судити за катування судді на Харківщині

Харківська обласна прокуратура передала до Балаклійського районного суду обвинувальний акт проти окупанта.

Українські захисники відбили 10 ворожих атак на Слов’янському напрямку
Українські захисники відбили 10 ворожих атак на Слов’янському напрямку

Від початку доби агресор 52 рази атакував позиції Сил оборони.

Система «Периметр» — інженери ГУР створили механізм спостереження, який замінив чатових
Система «Периметр» — інженери ГУР створили механізм спостереження, який замінив чатових

Інженер підрозділу «Крила» Департаменту активних дій ГУР з позивним «Осака» розповів про систему секторного спостереження власної розробки.

«Кримський рубильник вирує Півднем»: СБС уразили 13 енерговузлів
«Кримський рубильник вирує Півднем»: СБС уразили 13 енерговузлів

Підрозділи СБС протягом двох діб уразили ще 13 енергетичних об’єктів у тимчасово окупованому Криму та на інших захоплених росіянами територіях.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Оператор розвідувальних БПЛА

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

RobotaUa Санітарний інструктор, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx Командиp бойової машини, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Електрик-дизеліст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Водій-механік танка

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

WorkUa Розвідник

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

ПУБЛІКАЦІЇ
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська

Саме такою можливістю скористалася військовослужбовиця 152-ї окремої єгерської бригади з позивним «Ніка». Про свій військовий шлях та повернення до війська вона розповіла кореспонденту АрміяInform. Бажання…