Таку комплексну підтримку родинам, що наразі не знають куди звернутися, буде надавати Регіональний центр соціального супроводу, створення якого започатковано у Збройних Силах. Про…
Прикордонники отримали інформацію про можливий незаконний перетин державного кордону з України до Румунії групою осіб. На Святвечір 24 грудня групу «туристів» за допомогою технічних засобів вдалось виявити на ділянці відділу прикордонної служби «Селятин».
Про це інформує Державна прикордонна служба України.
Добре екіпіровані незнайомці в маскувальних костюмах з наплічниками прямували гірською дорогою до українсько-румунського кордону.
Невдовзі група реагування спільно зі співробітниками СБУ Чернівецької області наздогнала та затримала чотирьох чоловіків, які рухались гірським схилом. Правопорушниками виявились четверо жителів Запорізької області, віком 21, 23, 39 та 44 роки, які зізнались про намір незаконно потрапити до Румунії.
«До екстремальної подорожі в горах чоловіки ретельно підготувались, подбавши про їжу, воду, теплі речі, засоби маскування та пересування засніженими ділянками. Однак це не допомогло їм уникнути зустрічі з прикордонниками, котрі вчасно виявили та зупинили псевдотуристів», — заявили в ДПСУ.
Усіх затриманих доставили до підрозділу для оформлення адміністративних матеріалів за статтею 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».
АрміяInform нагадує, що краще не порушувати закон чи не ризикувати життям, а скористатися агрегатором вакансій у ЗСУ та рекрутинговими центрами.
До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу – підпишіться на телеграм-канал АрміяInform.
@armyinformcomua
Президент України Володимир Зеленський заявив про відчутні результати Сил оборони у протистоянні російській військовій агресії протягом минулої зими.
Бригада «Спартан» успішно евакуювала з поля бою на Покровському напрямку поранених бійців, використавши для цього наземний роботизований комплекс, який займався
Від початку доби між Силами оборони України та російськими загарбниками відбулося 42 бойових зіткнення.
У 66 окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго демонструють, чому ворожим штурмовикам не варто «гратись у хованки» з її пілотами БПЛА.
Лише за останній тиждень оператори безпілотних систем Центру спецоперацій «Альфа» Служби безпеки України вполювали на фронті понад 1600 російських окупантів.
Мобільні вогневі групи бригади «Хижак», які працюють на Костянтинівському напрямку, примудряються знищувати російські безпілотники навіть зі звичайної стрілецьк
Майстер з ремонту та обслуговування безпілотних літальних апаратів
від 50000 до 120000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)
Радіотелефоніст, військовослужбовець
від 21000 до 60000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Таку комплексну підтримку родинам, що наразі не знають куди звернутися, буде надавати Регіональний центр соціального супроводу, створення якого започатковано у Збройних Силах. Про…