Спікери та спікерки семінару зосередилися на тому, щоби вкотре пропрацювати складні питання та розглянути реальні кейси щодо ролі жінок в армії. Обговорили також табуйовані…
Міністерство оборони України спільно з українським виробником розпочали тестування пункту управління підрозділами, що оснащені БПЛА.
Про це інформує 26 грудня МОУ.
Серед вимог Міноборони до пункту управління — максимальна автономність, оснащення сучасними засобами зв’язку та РЕБ. Новий зразок техніки має забезпечувати управління підрозділами безпілотних систем за будь-яких погодних умов, як в стаціонарних умовах, так і під час руху.
«Кабіна пункту буде оснащена автоматизованими робочими місцями з інтерактивною панеллю. У командира буде можливість швидко аналізувати ситуацію та оперативно ухвалювати рішення під час управління підрозділами, що підвищить ефективність їхнього застосування», — йдеться в повідомленні.
Базою для цієї інноваційної розробки планується спеціалізований транспортний засіб підвищеної прохідності. Повнопривідне авто має вирішити завдання достаньої маневреності та руху пункту управління бездоріжжям.
Етапи реалізації проєкту супроводжує Головне управління оборонних інновацій Міноборони.
«Безпілотні підрозділи значно масштабувалися і потребують спеціалізованих засобів бойового управління. Вітчизняні зброярі запропонували технічне рішення на цей запит», — сказав перший заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк.
За його словами, новий зразок техніки пройде випробування, його оцінять командири бойових підрозділів.
«Якщо розробка відповідатиме вимогам — кодифікуємо і вона зможе піти у серійне виробництво. Ми маємо технологічно переважати ворога», — сказав він.
Як повідомляла АрміяInform, одним з головних напрямів реформи Міністерства оборони в державних закупівлях від Державного оператора тилу стала цифровізація процесів, пов’язаних із забезпеченням ЗСУ, та оптимізація внутрішньої роботи агенції. За рік функціонування ДОТ вже має вагомі досягнення у сфері впровадження е-рішень.
@armyinformcomua
Вночі та вранці 22 жовтня ворог завдав комбінованого удару по столиці, за попередніми даними, загинули двоє людей, ще кілька — постраждали.
Цієї ночі ворог вкотре атакував Полтавську область та об’єкти критичної інфраструктури.
Упродовж доби окупанти завдали 860 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області, 15 людей дістали поранень внаслідок ворожих обстрілів Запоріжжя та Василівського району.
21 жовтня 2025 року Повітряні Сили ЗС України у взаємодії з Сухопутними військами, Військово-Морськими Силами та іншими складовими Сил оборони України уразили Брянський хімічний завод.
З початку доби відбулося 151 бойове зіткнення. Найчастіше ворог атакуваав позиції Сил оборони на Покровському та Костянтинівському напрямку.
Окупаційні російські війська протягом ночі та вранці 22 жовтня атакують Київ із застосуванням балістичного озброєння та ударних дронів. У столиці є загиблі та поранені.
від 45000 до 110000 грн
Дніпро
Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП
від 25000 до 35000 грн
Павлоград
Військова частина А4759
Спікери та спікерки семінару зосередилися на тому, щоби вкотре пропрацювати складні питання та розглянути реальні кейси щодо ролі жінок в армії. Обговорили також табуйовані…