ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

На покращене харчування для поранених військових у цивільних медзакладах виділять 2,1 млрд грн — Міноборони

Новини
23 Грудня 2024, 21:25
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

Покращене харчування для військових у цивільних закладах охорони здоров'я відтепер матиме єдиний механізм оплати та спрощену процедуру реалізації. Відповідну постанову, розроблену Міністерством оборони, підтримав Кабінет Міністрів України.

Про це повідомило 23 грудня Міністерство оборони України.

Відповідальність за організацію харчування військовослужбовців під час лікування та реабілітації покладатиметься на медичні заклади. Важливою зміною стало також впровадження єдиної системи оплати для всіх закладів охорони здоров’я.

Крім цього, новий порядок передбачає спрощену систему звітування для медичних закладів. Оплата послуг здійснюватиметься на підставі поданих звітів, що значно полегшить документообіг та пришвидшить процес розрахунків.

На забезпечення якісного харчування захисників та захисниць у цивільних медичних закладах держава спрямує понад 2.1 млрд грн у 2025 році. Це дозволить підтримувати єдині стандарти харчування для всіх поранених військових, які застосовуються у військово-медичних закладах.

«Наше завдання — забезпечити належний догляд за пораненими захисниками та захисницями, незалежно від місця їхнього лікування. Після впровадження механізму покращеного харчування минулого місяця ми побачили реальні результати та можливості для його вдосконалення. У 2025 році плануємо спрямувати понад 2 мільярди гривень, щоб усі поранені військовослужбовці отримували якісне харчування на рівні військово-медичних закладів», — зазначив заступник міністра оборони України бригадний генерал юстиції Сергій Мельник.

Нагадаємо, у листопаді Кабінет Міністрів України затвердив постанову від 15.11.2024 № 1299, яка вдосконалює механізм надання покращеного харчування військовослужбовцям у закладах охорони здоров’я усіх форм власності.

Як повідомляла АрміяInform, у Міністерстві оборони України пояснили, як у застосунку Армія+ працює зміна місця служби для Національної гвардії України.


Досвід — безцінний: «Змій» повернувся до війська з СЗЧ після протезування та служить оператором НРК
Досвід — безцінний: «Змій» повернувся до війська з СЗЧ після протезування та служить оператором НРК

Воїн 56-ї бригади з позивним «Змій», після важкого поранення та протезування повернувся до війська.

На Гуляйпільському напрямку дронарі бригади Ахіллес «демонтували» ворожого прапороносця
На Гуляйпільському напрямку дронарі бригади Ахіллес «демонтували» ворожого прапороносця

Оператори БПЛА 429-ї бригади Ахіллес знищили окупанта, котрий намагався встановити прапор.

У липні воїни Сил оборони знищили понад 30 тисяч росіян за допомогою дронів
У липні воїни Сил оборони знищили понад 30 тисяч росіян за допомогою дронів

Президент України Володимир Зеленський повідомив про результати роботи Служби безпеки України та Сил оборони за липень.

Виправдовувала окупантів у соцмережах: на Харківщині жінку засуджено до 6 років ув’язнення
Виправдовувала окупантів у соцмережах: на Харківщині жінку засуджено до 6 років ув’язнення

Прокурори довели вину 52-річної мешканки села Руська Лозова Харківського району, яка поширювала антиукраїнські наративи.

ВАКАНСІЇ
Olx Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Полтава та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Полтава, Полтавська область

WorkUa Водій кат. В

від 20000 до 120000 грн

Білгород-Дністровський

808 ОПП

Olx Номер обслуги 5 ОШБр

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Olx Водій-електрик звукометричного комплексу

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

WorkUa Машиніст бульдозера, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406

WorkUa Електрик-моторист (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр