ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Російське поле експериментів — на Курщині ворог поставив на чолі колони квадроцикл

Новини
22 Грудня 2024, 15:40
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Бійці 36 бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського відбили незвичайний штурм росіян, які пустили в колоні квадроцикл поперед танка.

Відео бою було оприлюднене 22 грудня на каналі бригади.

Раніше противник завжди доручав очолювати штурмові колони танкам, але цього разу послав першим самогубць на квадроциклі, які, мабуть, мали провести собою розмінування.

Вже за квадроциклом їхав танк, а за ним панцерник з піхотою. Після того, як наша артилерія відкрила вогонь, квадроцикл став тікати, а от танк був уражений.

«Механізований ворожий накат зупинений вогневими засобами бригади. Працюємо далі!», — прокоментували відео в бригаді.


Як повідомляла АрміяInform, бійці 36 бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського знищили понад 60 одиниць ворожої техніки.


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Фельдшер (військовий)

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Державна прикордонна служба України

Уповноважена особа з закупівель

від 21000 до 51000 грн

Полтава, Полтавська область

Водій-кранівник, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Львів

125 ОБр СВ ЗСУ

Артилерійський розрахунок (номер обслуги, служба за контрактом в ЗСУ)

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Номер обслуги

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Командир машини, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область