ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Колаборанти на ТО Луганщині готують дітей до «сво»

Новини
7 Грудня 2024, 15:56
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На тимчасово окупованих Луганщини місцеві колаборанти провели конкурс на кращий «казацький» кадетський корпус.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Головною умовою перемоги було вміння управляти безпілотниками. За словами «вихователів», саме керування дронами, а також кращі результати у змагання строю та пісні показали, що діти продовжують вікові козацькі традиції.

«Адже такі таланти демонструють готовність юнаків та дівчат у будь яку мить стати у стрій армії кремля», – повідомили організатори. Перемогли вихованці фейкового Луганського казачого кадетського корпусу.

Спотворювати історичну правду, промивати мізки – це традиція кремля, яка злочинно вкорінюється на усіх територіях, куди ступають окупанти. Тема козацтва для пропагандистів особливо спотворена. І її використовують у школах чи не найбільше.

Казаки в українських школах на тимчасово окупованих територіях вже стали педагогами. До прикладу, на Херсонщині ці представники окупаційних військ  проводять уроки так званої політінформації. Дітям розповідають про те, як впроваджують руский мир на знищених ними ж українських землях, демонструють фільми про красу рф і про те, як важливо стати частиною росії.

Нагадуємо, окупанти використовують працю людей з інвалідністю на потреби «сво».


Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Зв’язківець (ЗСУ)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

RobotaUa Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

WorkUa Зв’язківець

від 21000 до 121000 грн

Київ

243 окремий батальйон Сил ТрО

WorkUa Інструктор групи розвідувального забезпечення

від 46500 до 46500 грн

Бердичів

Військова частина А2772

WorkUa Водій (кат. B, C, D), військовослужбовець

від 20500 до 20500 грн

Городок (Житомирська обл.)

Військова частина А2192

RobotaUa Водій – електрик

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр