Під час російсько-української війни це почесне звання набуло особливої ваги у державі. Адже героїзм став невіддільним від жертовності. Він став чимось винятковим,…
Факт залучення військових КНДР до лав армії окупанта — це велика історична подія. Боротьба тиранії проти демократії виходить на новий рівень. Чи стане Суджа, чи якась окупована частина України новим фронтом Корейської війни та чи вступить інша країна, наприклад, Південна Корея у війну на боці України, кореспонденту АрміяInform пояснив мілітарний історик, голова ГО «Центр мілітарної історії» Василь Павлов:
«На початку листопада всі визнали, що північнокорейські військові перебувають на території російської федерації та навіть вже, можливо, брали участь у бойових діях. Ми мали спочатку дуже обережні оцінки, потім мали стверджувальні оцінки. Зараз ми будемо їх отримувати дозовано, тому що ця інформація поки що має велику і політичну, і дипломатичну інформаційну вагу. Тому вона не буде з’являтися швидко. Одні її будуть намагатися приховати, ми ж будемо намагатися отримати її якомога швидше, якомога швидше її використати.
Наразі питання полягатиме в тому, чи готові міжнародні інституції з цим щось робити. Наскільки ми бачимо за останньою реакцією більшості міжнародних організацій, на превеликий жаль, вони не готові здійснювати дії згідно навіть зі своїми власними статутами. Тобто так, як би вони мали відреагувати на російську агресію, як би вони мали відреагувати на дії Ірану, як би вони мали відреагувати на дії Північної Кореї, ніхто не реагує. Тому зараз фактор Північної Кореї, скоріш за все, буде каталізатором того, що світовий порядок, який існує, ті міждержавні організації, які існують, будуть змушені змінювати свої підходи до подій і до своєї діяльності.
Що стосується реакції інших країн, зокрема Південної Кореї, тут треба знати їхню воєнну доктрину, як вона має реагувати на опосередковану агресію Північної Кореї проти іншої держави. Але ми вже бачимо «перші ластівки», які проявляються в міжнародному просторі. Ми знаємо, що Північна Корея так само буде вимагати участі російського контингенту в можливій війні проти Південної Кореї. Я не думаю, що Південна Корея у великому захваті від такої перспективи. Адже російська армія є абсолютно різною. Є підрозділи, які ми зневажаємо, але є й підрозділи, які створюють нам величезну кількість проблем. І так само це дуже добре розуміють і Південна Корея, і Сполучені Штати Америки, і НАТО. Тож активність інших країн залежатиме від того, наскільки їхні доктринальні документи відповідають існуючій ситуації, з одного боку, а з іншого боку, наскільки воєнно-політичне керівництво інших країн готове відреагувати на ту ситуацію, яка складається».
@armyinformcomua
На Київщині вночі ворог здійснив чергову атаку ударними дронами.
В окупованому Айдарі (колишньому Новопскові) російські війська продовжують рейди та обмежують виїзд із населеного пункту. Зокрема, залишаються перекритими три виїзди з міста.
Станом на ранок 7 грудня російські війська продовжують обстріли населених пунктів Донеччини, спричиняючи руйнування інфраструктури та житла.
У рамках проєкту Європейського Союзу «Комплексна підтримка національного сектору з протимінної діяльності» відбувся триденний воркшоп, присвячений покращенню навичок і стандартів у сфері розмінування. Участь у заході взяли представники Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки, а також експерти Центру досконалості протимінної діяльності.
На Вовчанському напрямку ситуація стабільна і напружена. Ворог продовжує обстрілювати наші позиції з усього наявного озброєння: КАБи, артилерія, дрони, міномети.
У Василівському районі російські окупанти завдали артилерійського удару по селу Приморське.
Під час російсько-української війни це почесне звання набуло особливої ваги у державі. Адже героїзм став невіддільним від жертовності. Він став чимось винятковим,…