Не таємниця, що росіяни почали дуже серйозну роботу з повернення власної техніки з країн третього світу «Українці показують просто феноменальні успіхи в частині винищення…
Зграя дронів готова до зльоту. У кожному ― по 75 кілограмів вибухівки. Зброя, яку підготували українські розвідники, ― частина удару по військових цілях держави-агресора.
Репортаж про роботу групи операторів далекобійних дронів ГУР МО України, який підготували журналісти програми «Донбас Реалії», на Радіо Свобода був оприлюднений 25 листопада.
«Підготовка проводиться в декілька етапів. Передусім ми аналізуємо цілі, можливість дольоту до них, аналізуємо ППО, засоби радіоелектронної боротьби ворога, щоб знайти коридори, як пройти. Останній рік це робити надзвичайно складно, але все одно виходить», ― розказав командир групи операторів далекобійних БПЛА ГУР МО України.
Він додав, що упродовж повномасштабного російського вторгнення в Україну застосування ударних дронів зазнало серйозних змін.
«Ми саме та група, яка першою запускала практично всі далекобійні дрони й ті, що були до них. Ми можемо бачити динаміку ― зараз ми можемо вражати цілі на 2000 км», ― повідомив розвідник.
Більше про українські далекобійні дрони «Лютий», «Бобер» тощо, якими оператори ГУР продовжують завдавати ударів по військових цілях на росії, дивіться в репортажі:
Як повідомляла АрміяInform, ГУР виявило у північнокорейській ракеті KN-23/KN-24 іноземні компоненти 2023 року випуску.
@armyinformcomua
Українські моряки знищили російську авіаційну ракету Х-59.
Станом на ранок суботи, 25 січня, добові втрати російських загарбників склали 1650 осіб вбитими та пораненими.
Станом на 06:00 25 січня росіяни вивели у Чорне море два ракетоносії з «Калібрами».
Фотографи та журналісти стали очима нашої війни, адже саме завдяки їм увесь світ дізнався про всі моторошні та жахливі речі, які коїть росія та її солдати на нашій землі.
«Я мрію, щоб на східному кордоні України, від Вовчанська і до Урала було Північне море, в ньому водилася білуга і було багато ікри. Чи щоб ми межували із Північним Льодовитим океаном», — говорить 49-річний Віктор Баранов з позивним «Кеп».
Що таке пункт управління розвідкою, навіщо він потрібен та які завдання виконує? Як протидіяти радіоелектронній розвідці противника? Якими є особливості сучасних бойових дій на Донеччині? Чому утримувати посадки важливіше, ніж села, а висоти зараз потрібніші дронарям, ніж для артилеристів? Чому на ПУРі потрібні насамперед проджект-менеджери?
Не таємниця, що росіяни почали дуже серйозну роботу з повернення власної техніки з країн третього світу «Українці показують просто феноменальні успіхи в частині винищення…