Не таємниця, що росіяни почали дуже серйозну роботу з повернення власної техніки з країн третього світу «Українці показують просто феноменальні успіхи в частині винищення…
У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України оцінюють рівень загрози застосування росією тактичної ядерної зброї як низький.
Про це повідомив у коментарі журналістам заступник начальника ГУР МОУ Вадим Скібіцький, повідомляє Укрінформ.
«Ядерна загроза зберігається. Вона нікуди не зникла. Якщо є носії і є ядерний заряд, то загроза є. Рівень цієї загрози може бути або високий, або низький. Зараз низький. Ми відслідковуємо все, що з цим повʼязано», – сказав Вадим Скібіцький.
21 листопада росіяни вдарили по Дніпру балістичною ракетою середньої дальності, створеною на основі старішої МБР «Рубєж», що є потенційним носієм ядерної боєголовки.
ГУР МОУ повідомило, що росія завдала удару, застосувавши балістичну ракету, ймовірно, зі складу ракетного комплексу «Кєдр».
Підльотний час цієї російської ракети з моменту запуску в астраханській області до влучання в місті Дніпро становив 15 хвилин.
На ракеті було встановлено шість бойових частин: кожна — оснащена шістьма суббоєприпасами. Швидкість на кінцевій ділянці траєкторії — понад 11 Махів.
@armyinformcomua
Станом на ранок суботи, 25 січня, добові втрати російських загарбників склали 1650 осіб вбитими та пораненими.
Станом на 06:00 25 січня росіяни вивели у Чорне море два ракетоносії з «Калібрами».
Фотографи та журналісти стали очима нашої війни, адже саме завдяки їм увесь світ дізнався про всі моторошні та жахливі речі, які коїть росія та її солдати на нашій землі.
«Я мрію, щоб на східному кордоні України, від Вовчанська і до Урала було Північне море, в ньому водилася білуга і було багато ікри. Чи щоб ми межували із Північним Льодовитим океаном», — говорить 49-річний Віктор Баранов з позивним «Кеп».
Що таке пункт управління розвідкою, навіщо він потрібен та які завдання виконує? Як протидіяти радіоелектронній розвідці противника? Якими є особливості сучасних бойових дій на Донеччині? Чому утримувати посадки важливіше, ніж села, а висоти зараз потрібніші дронарям, ніж для артилеристів? Чому на ПУРі потрібні насамперед проджект-менеджери?
Американська корпорація Northrop Grumman офіційно розпочала виробництво першого літака далекого радіолокаційного виявлення та управління (АВАКС) E-2D Advanced Hawkeye для ВМС Франції.
від 24000 до 124000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
від 20100 до 123000 грн
Кам'янське, Дніпропетровська область
від 25000 до 30000 грн
Кропивницький
Військова частина А4607
Не таємниця, що росіяни почали дуже серйозну роботу з повернення власної техніки з країн третього світу «Українці показують просто феноменальні успіхи в частині винищення…