ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Уже й човни купив, а він гроші не взяв: деталі затримання організатора нелегального «туризму» на Одещині

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Листопада 2024, 13:13

На Одещині правоохоронці затримали 47-річного чоловіка, який організував канал незаконного переправлення військовозобов’язаних до Румунії.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Зазначається, що організатор спробував залучити до схеми прикордонника Ізмаїльського загону, запропонувавши йому хабар у розмірі 5000 доларів США. За ці гроші він хотів забезпечити безперешкодний перетин кордону п’ятьом чоловікам віком від 20 до 48 років.

Однак прикордонник повідомив про пропозицію керівництво, після чого було розпочато спецоперацію.

Зловмисник на власному автомобілі Mercedes доставив чоловіків до кордону та підготував гумові човни для переправлення через Дунай. У момент спроби незаконного перетину кордону організатора та п’ятьох чоловіків затримали.

На порушників склали адміністративні протоколи за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП (спроба незаконного перетину державного кордону). Проти організатора відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 332 ККУ (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) та ч. 1 ст. 369 ККУ (пропозиція неправомірної вигоди службовій особі).

Йому загрожує до 9 років ув’язнення з конфіскацією майна та забороною обіймати певні посади.

АрміяInform нагадує, що краще не порушувати закон чи не ризикувати життям, а скористатися агрегатором вакансій у ЗСУ та рекрутинговими центрами.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На Оріхівському напрямку ворог атакував у напрямку Степногірська — Генштаб ЗСУ
На Оріхівському напрямку ворог атакував у напрямку Степногірська — Генштаб ЗСУ

Від початку доби кількість атак агресора вже становить 66.

У Міноборони відкрито вакансії для фахівців за різними напрямами — Михайло Федоров
У Міноборони відкрито вакансії для фахівців за різними напрямами — Михайло Федоров

Головна візія — побудувати систему, здатну зупинити ворога в небі, стримати просування на землі, посилити асиметричні та кіберудари по ворогу і його економіці.

Фахівцям Міноборони продемонстрували роботизовану платформу
Фахівцям Міноборони продемонстрували роботизовану платформу

Terrikon-X призначений для роботи в небезпечних зонах.

Біжи, Форест, біжи: українські воїни атакують окупантів на Олександрівському напрямку
Біжи, Форест, біжи: українські воїни атакують окупантів на Олександрівському напрямку

Бійці 110-ї механізованої бригади продовжують ліквідовувати росіян під час наступальних дій на Олександрівському напрямку.

У Львові судитимуть чоловіка, якого звинувачують у завдаванні смертельного поранення військовому ЗСУ
У Львові судитимуть чоловіка, якого звинувачують у завдаванні смертельного поранення військовому ЗСУ

До суду скеровано обвинувальний акт щодо 31-річного мешканця Львова, якого обвинувачують у смертельному пораненні військовослужбовця ТЦК та СП.

«Вони кричали нам „здавайтесь“, а я взяв кулемет і вступив у контакт»: історія бійця з позивним «Маньяк»
«Вони кричали нам „здавайтесь“, а я взяв кулемет і вступив у контакт»: історія бійця з позивним «Маньяк»

Богдан з позивним «Маньяк» — звучить різко, але на фронті позивні з’являються з моментів, коли хтось робить трохи більше, ніж від нього очікують.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Стрілець, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

офіцер запасу ЗСУ

від 23000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

Сапер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Зв’язківець (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Пілот DJI Mavic, військовослужбовець

від 20000 грн

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада "Холодний Яр"

--- ---