Чоловік систематично поширював інформацію з обмеженим доступом, перешкоджаючи комплектуванню Сил оборони України та сприяючи, таким чином, загарбницько-окупаційній армії російської федерації. Про це стало…
На правобережжі Херсонщини викрили ще сімох колаборантів, які співпрацювали з російськими загарбниками під час окупації регіону.
Про це повідомила 21 листопада Служба безпеки України.
Після звільнення обласного центру фігуранти намагалися уникнути правосуддя. Одна з них збиралася втекти за кордон, а решта — мінімізували свої контакти й майже не виходили з дому, стараючись «залягти на дно».
Зокрема, СБУ і Національна поліція затримали двох мешканок Херсона, які в тимчасово окупованому місті були «головними бухгалтерами» — одна в обласній лікарні, а інша в адміністрації гауляйтера Сальдо.
За його вказівками колаборантки передавали на користь рф все майно захоплених держустанов та запроваджували «рубльову» зону.
Ще один затриманий — місцевий підприємець, який після окупації портового міста із дозволу рашистів облаштував пункт обміну валют, де скуповував гривню в обмін на російські рублі.
За наявними даними, через таких підконтрольних «фінансистів» ворог сподівався повністю вивести з обігу у регіоні офіційну валюту України.
Інші троє колаборантів закликали місцевих жителів «проголосувати за приєднання» регіону до складу рф.
Разом з ними затримано ще одного агітатора рашизму, який зі сцени Білозерської громади виступав на підтримку окупаційних угруповань росії.
Наразі всім фігурантам повідомлено про підозру (відповідно до вчинених злочинів) за декількома статтями Кримінального кодексу України:
▪ ч. 2 ст. 28, чч. 4, 5 та ч. 6 ст. 111-1 (колабораційна діяльність, вчинена за попередньою змовою групою осіб);
▪ ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору);
▪ ч. 1 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).
Зловмисникам загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна.
Як повідомляла АрміяInform, Служба безпеки України та Офіс Генерального прокурора повідомили про підозру двом бойовикам рф, які під час окупації Херсона катували місцевих мешканців.
@armyinformcomua
Втративши доступ до зв’язку через Starlink, росіяни мають проблеми з керування власними військами, відтак у посадках масово почали з’являтися антени.
Бійці підрозділу Signum, продовжують виносити логістику ворога у своїй смузі відповідальності, що, зі свого боку, сповільнює постачання необхідних засобів.
Щороку 10 березня в Україні відзначають День Державного Гімну. Це свято збігається з традиційними Шевченківськими днями, набуваючи додаткової патріотичної сили.
СБУ затримала жінку в Києві, яка збирала інформацію для нового обстрілу енергетичної інфраструктури столиці, зокрема проводила дорозвідку біля міських ТЕЦ.
російська окупація Херсона залишила по собі не лише зруйновану інфраструктуру і пограбоване місто.
Міністр оборони України Михайло Федоров підписав наказ про новий підхід до оборонних закупівель БПЛА.
Механік-водій у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Оператор безпілотних літальних апаратів
від 25000 до 125000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
Чоловік систематично поширював інформацію з обмеженим доступом, перешкоджаючи комплектуванню Сил оборони України та сприяючи, таким чином, загарбницько-окупаційній армії російської федерації. Про це стало…