ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Наташа влучила! — колишня вихователька дитсадочка збила російську ракету

Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Листопада 2024, 13:42

Уранці 17 листопада стрілець-зенітник зенітного ракетного підрозділу Галицько-Волинської радіотехнічної бригади Наталія Грабарчук знищила крилату ракету з ПЗРК «Ігла». Це був її перший бойовий пуск, і перше влучання!

Про влучну зенітницю повідомили 17 листопада Повітряні Сили ЗСУ.

Наталя пройшла курси підготовки у навчальному центрі тривалістю 5 місяців, опанувала різні типи переносних зенітно-ракетних комплексів.

«Коли ворожа ракета опинилася переді мною, я відкинула всі емоції й хвилювання. Зробила сотні навчальних пусків на тренажерах,  а тут — перший бойовий і в ціль!.. ПЗРК важить десь 18 кілограмів, також тисне і відповідальність. Дуже рада, що мені це вдалося. Вже після бойової роботи трохи дала волю емоціям», — розповіла Наталія.

У складі її мобільної вогневої групи є й інші військовослужбовці-жінки.

«Ми докладаємо максимум зусиль для досягнення результату, віддаємо усі свої сили», — запевнила Наталія Грабарчук.

У цивільному житті була вихователем дошкільного навчального закладу. З 2021 року вона у Галицько-Волинській радіотехнічній бригаді повітряного командування «Захід».

Як повідомляла АрміяInform, наша ППО збила понад 100 ворожих ракет під час відбиття рекордної за масштабом атаки рф.

Читайте нас в Telegram
Генштаб ЗСУ повідомив втрати ворожої армії за добу
Генштаб ЗСУ повідомив втрати ворожої армії за добу

За минулу добу втрати російської армії склали 810 одиниць особового складу та 26 артилерійських систем.

Гітара, «Роккі» і самовпевнений напис на снігу: що бачать українські оператори  БПЛА типу «Крило» на передовій
Гітара, «Роккі» і самовпевнений напис на снігу: що бачать українські оператори БПЛА типу «Крило» на передовій

Він думав, що дрони — це «несерйозно». Сьогодні ж саме вони допомагають йому знищувати ворожу техніку, системи РЕБ, зривати штурми і наводити артилерію.

Президенти України та Молдови вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
Президенти України та Молдови вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Президент України Володимир Зеленський та Президентка Молдови Мая Санду вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

«Беріг здоров’я від алкоголю, тому на Чорнобиль потрапив не одразу»: історія ліквідатора аварії
«Беріг здоров’я від алкоголю, тому на Чорнобиль потрапив не одразу»: історія ліквідатора аварії

Сергій Мирний, учасник ліквідації аварії, у 1986 році після аварії на ЧАЕС очолював загін радіаційної розвідки і працював у зоні ураження.

ВАКАНСІЇ
військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Гранатометник

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Зам. командира роти з озброєння

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

Водій

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

115 окремий батальйон 110 ОБр ТрО

Механік-водій БТР/БМП

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Стрілець-зенітник у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

--- ---