Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Служба безпеки затримала ще сімох поплічників рф, які виправдовували російську війну проти України та намагалися зірвати мобілізацію.
Про це повідомили в СБУ.
У Києві викрито колишню викладачку іноземної мови, яка в соцмережах закликала до підтримки путіна та захоплення України.
Також у столиці затримано 36-річного переселенця із Запоріжжя, що «зливав» до тематичних телеграм-каналів геолокації українських військових, зокрема мобільних груп ТЦК.
На Черкащині викрито чотирьох адміністраторів анонімних груп у месенджерах, які сповіщали ухилянтам про адреси блокпостів і давали поради, як уникати призову.
У Хмельницькому затримано переселенця з Донеччини, який в ефірах чат-рулетки виправдовував ракетний удар рашистів по дитячій лікарні «Охматдит» .
На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили затриманим про підозру (відповідно до вчинених злочинів) за такими статтями Кримінального кодексу України:
ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період);
ч. 1 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників).
Їм загрожують тюремні вироки.
Як повідомляла АрміяInform, у Харкові 10 років позбавлення волі отримала місцева пропагандистка.
@armyinformcomua
На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.
Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.
На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.
Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.
Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.
від 20000 до 100000 грн
Дніпро
Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід в/ч А4806
від 50000 до 120000 грн
Київ
Шевченківський РТЦК та СП (Київ)
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…