ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Міноборони пояснили, чи можна стати на військовий облік дистанційно

Новини
7 Листопада 2024, 10:08
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Міністерство оборони розробило експериментальну постанову, згідно з якою громадяни України 16-25 років можуть стати на військовий облік автоматично, без фізичного візиту до ТЦК.

Про це розповіла заступник Міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко в новому проєкті Армія TV.

«Це стосується наших громадян, які живуть в Україні, а також перебувають за кордоном», — сказала вона, відповідаючи на запитання, що робити людям які мають реєстрацію на окупованих територіях або за кордоном.

Катерина Черногоренко додала, що для інших категорій військовозобов’язаних, резервістів та призовників поки що такої можливості не існує.

Втім, за її словами, команда Міноборони робить все для того, щоб якнайшвидше можна було стати на облік без візиту до ТЦК.

Як повідомляла АрміяInform, гаряча лінія з питань мобілізації та обліку військовозобовʼязаних надає оперативну інформацію щодо військової служби. Це значно спрощує процес взаємодії та поінформованість в умовах воєнного стану.

Call-центр Командування Сухопутних військ забезпечує прямий контакт військовозобов’язаних і військових частин з командуванням. Він функціонує як інформаційно-довідкова служба, що допомагає вирішувати питання, пов’язані з проходженням служби, підготовкою, забезпеченням та підтримкою військовослужбовців.


Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Навідник

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Фельдшер, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

Сержант із матеріального забезпечення

від 27000 до 127000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Інженер-сапер

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, рота ударних БпАК 92 ОШБр

Розвідник-далекомірник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Механік-водій. Обери посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область