ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Пропагандисти виправдовують залучення КНДР до війни: вигадали новий фейк

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Листопада 2024, 6:02
Колаж Віталія Солоного / АрміяInform

1 листопада 2024 року Міноборони США оголосило про черговий пакет безпекової допомоги Україні на суму 425 мільйонів доларів. До нього, зокрема, увійшли боєприпаси для комплексів HIMARS, NASAMS та артилерії.

Реагуючи на це, російські телеграм-канали почали писати, що за пультами управління цієї воєнної техніки сидять «натівці». Це відбувається нібито через те, що серед спеціалістів у ЗСУ колосальні втрати та зменшуються терміни навчання українських військових. Тож, як стверджують пропагандисти, зважаючи на це, закономірною є поява північнокорейських військових у російсько-українській війні, і цьому не треба дивуватися.

Повідомленням про «натівців», які керують західною воєнною технікою, пропагандисти прагнуть підживити наратив про буцімто війну рф проти цілого блоку НАТО, а не лише проти України. Що Україна ― це нібито лише маріонетка в руках «натівських господарів», і на її території розташовані «натівські бази та війська».

З іншого боку, у такий спосіб пропагандисти намагаються виправдати залучення північнокорейських військових до війни. Мовляв, «натівці» ж воюють на стороні України, то й солдатам з КНДР нібито можна воювати за росію.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Німецький БПЛА у пошуку «жирних» цілей: як воює пілот «Штанга»
Німецький БПЛА у пошуку «жирних» цілей: як воює пілот «Штанга»

Командир взводу розвідувальних крил 154-ї механізованої бригади з позивним «Штанга» починав з «мавіків» та FPV.

Без прогресу по санкціях: Володимир Зеленський закликав ЄС посилити тиск на рф
Без прогресу по санкціях: Володимир Зеленський закликав ЄС посилити тиск на рф

Україна наполягає на якнайшвидшому розблокуванні пакета допомоги ЄС на 90 мільярдів євро та посиленні санкцій проти росії.

Полонений розридався під час інтервʼю: окупант хоче не війни, а додому
Полонений розридався під час інтервʼю: окупант хоче не війни, а додому

Бійці батальйону «Алькатрас» 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» узяли в полон двох росіян, які дуже шкодують, що приїхали воювати.

Мінус екіпаж, база та техніка: на Півдні злетіло в повітря лігво ворожих дронарів
Мінус екіпаж, база та техніка: на Півдні злетіло в повітря лігво ворожих дронарів

Українські військові знищили базу ворожих операторів дронів.

$10 тисяч за фіктивне опікунство: у Києві посадовці допомагали ухилятися від мобілізації
$10 тисяч за фіктивне опікунство: у Києві посадовці допомагали ухилятися від мобілізації

Завершене досудове розслідування щодо трьох посадовців однієї з РДА Києва, які організували незаконне оформлення опікунства для отримання відстрочки від служби.

Спробував збити гранатою: російські штурмовики намагаються врятуватися від дронів
Спробував збити гранатою: російські штурмовики намагаються врятуватися від дронів

Бійці 427-ї бригади безпілотних систем «Рарог» зафіксували останні хвилини життя десятків ворожих піхотинців.

ВАКАНСІЇ
Номер обслуги кулеметника

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Стрілець 135 окремого батальйону

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

Водій-електрик, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область

Бойовий медик у ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Самбір, Львівська область

Такелажник, військовослужбовець

від 22000 до 22000 грн

Київ

Військова частина А2788

Бойовий медик служба по контракту ЗСУ

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

--- ---