ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Восени росіян полічили, але вже не вилікують: жовтневі втрати окупантів підрахували в «Хартії»

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 3 Листопада 2024, 12:42
Скриншот з відео бригади «Хартія»

Впродовж жовтня ворог практично не застосовував бронетехніки у зоні відповідальності бригади «Хартія» Національної гвардії України на півночі Харківської області і штурмував малими піхотними групами. Гвардійці підрахували втрати живої сили окупантів за місяць.

Точні цифри в ефірі марафону «Суспільне Новини» назвав представник служби зв’язків з громадськістю бригади «Хартія» Національної гвардії України сержант Володимир Дегтярьов.

— Якщо дивитися на втрати ворога лише в зоні відповідальності нашої бригади, то ми побачимо, що ми вивели з ладу до 200 росіян. 89 з них вже ніколи не побачать цього світу, — сказав він.

Ще 97 окупантів вдалося поранити і частина з них з них також, швидше за все, в підсумку потрапили до категорії безповоротних втрат з огляду на вкрай низький рівень підготовки солдатів ворога з тактичної медицини та майже не налагоджену евакуацію.

— Дуже погано налагоджена евакуація, практично нема підготовки з тактичної медицини. Можна робити висновок, що і ця сотня також не доживе. Тобто, знищено 200 росіян за місяць — це дві повноцінні піхотні роти. Це багато, як для ділянки бригади, — зауважив військовий.

Також представник «Хартії» повідомив, що за жовтень гвардійці знищили або уразили 20 одиниць техніки ворога, переважно це були легкові автомобілі.

— Звісно, це може вказувати на те, що вони готують накопичення, і ми готові до цього, ми спостерігаємо, готуємо наші протитанкові засоби. Проте поки що ми бачимо, що можливість нам бачити завдяки дронам досить глибоко, далеко і прострілювати ці дороги не дає їм застосовувати техніку, — пояснив Володимир Дегтярьов.

Раніше АрміяInform повідомляла, що на Харківщині ворог інтенсивно витрачає живу силу, але економить військову техніку.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Святковий хак: військові кібери зіпсували окупантам «день росії»

Святковий хак: військові кібери зіпсували окупантам «день росії»

12 червня військові кібери здійснили успішне втручання в роботу 110 російських інтернет-ресурсів, на яких замість штатного контенту були розміщені фотоматеріали із «привітанням» громадян рф з «днем росії».

Повітряні Сили ЗСУ: вночі знешкоджено 43 ворожі БПЛА

Повітряні Сили ЗСУ: вночі знешкоджено 43 ворожі БПЛА

У ніч на 13 червня (із 22.30 12 червня) противник атакував 55-ма ударними БПЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

Куп’янський напрямок: російських штурмів стало менше, окупанти пересіли на багі

Куп’янський напрямок: російських штурмів стало менше, окупанти пересіли на багі

На Куп’янському напрямку російська армія зменшила інтенсивність штурмових дій, натомість більше використовує мототехніку.

Ракетний удар по Дніпропетровщині: є пожежі та значні руйнування

Ракетний удар по Дніпропетровщині: є пожежі та значні руйнування

Протягом минулої доби ворог активізував удари по Дніпропетровській області, завдаючи шкоди мирним громадам.

Одноразові мотоциклісти: на Покровському напрямку ворог штурмує без бронетехніки

Одноразові мотоциклісти: на Покровському напрямку ворог штурмує без бронетехніки

Окупаційні російські війська практично відмовились від застосування бронетехніки на Покровському напрямку та покладаються на піхоту і мотоцикли.

ВАКАНСІЇ

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Військовослужбовець в Іршаву

Львів

Іршавський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Командир міномета, сержант

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Сапер (розмінування)

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Військовий капелан

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Гранатометник (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

--- ---