У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Втрати живої сили російських загарбницько-окупаційних військ на півночі Харківської області лишаються стабільно високими, причому понад третина з них — безповоротні. Натомість помітно, що техніки в окупантів або поменшало, або ж вони намагаються її берегти й не кидають в бій.
Докладно про ситуацію на Харківському напрямку та втрати ворога поінформували в ОТУ «Харків».
Протягом минулої доби ворог вісім разів штурмував в районі населеного пункту Вовчанськ.
російські окупанти завдали 8 авіаударів із використанням 18 керованих авіаційних бомб та 19 ударів дронами-камікадзе, здійснили 266 обстрілів позицій захисників України.
Сили оборони адекватно реагують на дії ворога та продовжують ефективно нищити живу силу, озброєння і військову техніку російських окупантів.
Втрати ворога за минулу добу склали 120 істот, з них безповоротні — 42, санітарні — 77, полонені — 1.
Також ворог втратив знищеними та пошкодженими 25 одиниць озброєння та військової техніки, зокрема:
Крім того, на півночі Харківщини Сили оборони України знищили 37 укриттів для особового складу, місце зберігання боєприпасів та пункт управління БПЛА.
Раніше АрміяInform повідомляла, що внаслідок російських обстрілів населених пунктів Харківської області минулої доби зазнали поранень люди, загинула худоба.
Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади знищили 5 мотоциклів росіян.
Окупанти намагаються наростити у місті свою ударну компоненту у вигляді БПЛА, для чого встановлюють велику кількість антен.
Уже найближчим часом розпочнеться бета-тест автоматичних переведень між підрозділами в межах армійських корпусів.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…