ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Трагічний день для Харкова: окупанти вдарили ракетами в поліцію, постраждали десятки людей

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Листопада 2024, 7:03

Війська рф завдали ракетного удару по місцю дислокації поліції в Харкові, внаслідок чого загинув один поліцейський.

Про це повідомила Харківська обласна прокуратура.

Наразі відомо, що через ракетний удар по Харкову постраждало 40 людей, серед них: 30 працівників поліції, рятувальник та дев’ять цивільних людей.

За попередніми даними, обстріл відбувся 1 листопада близько 16:00, коли дві ракети типу С-300/400 влучили в адміністративну будівлю поліції.

Окрім пошкодженої будівлі поліції, постраждали приватні домоволодіння, багатоповерхівки, магазини та понад 10 автомобілів.

Розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством.

Крім цього, внаслідок авіаудару по Купʼянщині постраждали троє мирних мешканців.

За даними слідства, 1 листопада близько 14:55 війська рф завдали авіаудар по с. Вільхуватка Купʼянського району.

85-річна жінка та двоє чоловіків віком 87 і 59 років зазнали гострої реакції на стрес. Пошкоджено приватні домоволодіння.

Як повідомляла АрміяInform, Харківщина опинилася під ворожими обстрілами, внаслідок яких постраждали мирні жителі та було завдано значних пошкоджень інфраструктурі.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Міністерство оборони України готує нові контракти з чіткими термінами служби

Міністерство оборони України готує нові контракти з чіткими термінами служби

Міністерство оборони, за дорученням Президента України Володимира Зеленського, розпочало підготовку нових типів контрактів для військовослужбовців та відповідні зміни до законодавства.

Судитимуть лікарку, яка оформлювала військовозобов’язаним фіктивну інвалідність

Судитимуть лікарку, яка оформлювала військовозобов’язаним фіктивну інвалідність

У Харкові судитимуть лікарку, яка допомагала чоловікам оформлювати фіктивну інвалідність і виїжджати за кордон

З Вірменії екстрадовано організатора схеми, через яку волонтери та військові втратили понад 20 млн грн

З Вірменії екстрадовано організатора схеми, через яку волонтери та військові втратили понад 20 млн грн

За процесуального керівництва Офісу Генпрокурора до України екстрадовано організатора злочинної схеми, який разом зі спільниками ошукував волонтерів та військовослужбовців під виглядом продажу товарів для потреб оборони.

«Снаряд встряг у землю між нами»: сапер 95-ї бригади врятував побратима під шквальним вогнем

«Снаряд встряг у землю між нами»: сапер 95-ї бригади врятував побратима під шквальним вогнем

Сапер 95-ї бригади Євгеній разом з побратимом витягнули пораненого українського бійця під шквальним обстрілом. Снаряд упав просто між ними — і не вибухнув.

Затримали злочинців, які в центрі Києва напали на пораненого воїна

Затримали злочинців, які в центрі Києва напали на пораненого воїна

На Печерську двоє чоловіків скоїли розбійний напад на військового, який приїхав у Київ на лікування – нападники вже під вартою.

«Обов’язок держави — підтримати»: Володимир Зеленський і Перша леді відвідали Trinity Hub

«Обов’язок держави — підтримати»: Володимир Зеленський і Перша леді відвідали Trinity Hub

Президент України Володимир Зеленський разом із Першою леді Оленою Зеленською відвідали центр Trinity Hub — місце, де українські захисники, які втратили зір, проходять реабілітацію та адаптацію.

ВАКАНСІЇ

Старший майстер виробничого відділення

від 21000 до 22000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Військовий водій

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Електрозварник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Зв’язківець (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Діловод

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Одесса та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Одеса, Одеська область

--- ---