Це вже третє відоме застосування цієї балістичної ракети середньої дальності проти України. У російській логіці «Орєшнік» дедалі менше схожий на інструмент воєнного прориву….
Командир роти РХБЗ з позивним Тополь у війську з 2015 року та встиг перепробувати багато військових професій: стрілець, кулеметник, снайпер.
Історію бійця оприлюднила Національна гвардія України.
Наразі «Тополь» проходить службу у бригаді НГУ «Рубіж».
Гвардієць детально пояснив, які завдання виконують підрозділи РХБЗ.
«Для прикладу є Чорнобильська зона – майже вся заражена. Групи РХБЗ виявляють місця, де бійцям можна займати позиції, якщо на те є потреба. Вони проводять аналіз і дають свій висновок: там можна перебувати чи ні. Це уявна ситуація, але росія не цурається застосовувати типи озброєння, заборонені всіма можливими конвенціями, тому наша робота тут буде дуже доречною», – каже гвардієць.
Раніше АрміяInform повідомляла, що гвардійці знищили окупантів на Лимано-Куп’янському напрямку.
У ніч проти 24 травня росія завдала по Україні чергового комбінованого удару: сотні ударних безпілотників, крилаті ракети, балістика — і ще один «Орєшнік».
Удень група БПЛА веде розвідку та стримує ворога, а вночі доправляє вантажі на передові позиції.
Прикордонники Мукачівського загону відшукали жителя Кам’янця Подільського, який звернувся по допомогу.
Кількість постраждалих внаслідок російського удару по Запоріжжю зросла. Станом на вечір відомо про 15 поранених, серед яких — немовля.
Олександр із позивним «Пінгвін» пройшов Вугледар, Мар’їнку, Авдіївку та понад два роки оборони Харківщини.
Це вже третє відоме застосування цієї балістичної ракети середньої дальності проти України. У російській логіці «Орєшнік» дедалі менше схожий на інструмент воєнного прориву….