ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Міноборони спростило повернення майна та впровадило нові зразки обмундирування

Актуальна тема Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Жовтня 2024, 21:14
Ілюстративне фото

Міністерство оборони України внесло зміни у правила речового забезпечення військовослужбовців.

Про це йдеться у повідомленні на сайті МОУ.

Зокрема, спрощено повернення військовослужбовцями інвентарного майна. Також передбачено нові елементи обмундирування, які відповідають стандартам НАТО.

«Змін у речовому забезпеченні чекали військові, у яких виникали труднощі зі здачею інвентарного майна. Йдеться про спальники, каремати, фляги та інші речі. Вони можуть бути втрачені або знищені в бою. Наші воїни мають фокусуватися на виконанні бойового завдання, а обмундирування дамо нове», — підкреслив міністр оборони України Рустем Умєров.

Ці зміни спрямовані на підвищення бойової готовності ЗСУ та поліпшення умов служби для військовослужбовців.

Міноборони продовжує працювати над вдосконаленням системи забезпечення, враховуючи актуальні виклики та потреби армії.

«Запровадження нових предметів обмундирування, таких як бронежилет спеціальний з позитивною плавучістю та адаптивний одяг для поранених, а також спрощення бюрократичних процедур повернення майна, мають значно полегшити службу для військовослужбовців. Скорочення інвентарного майна, яке підлягає поверненню, також зменшить адміністративне навантаження на систему обліку. Відтепер кожен військовослужбовець отримуватиме своє спорядження без складних процедур обміну», — зазначив заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков.

Речове майно для мобілізованих: що видають та що більше не треба здавати
Речове майно для мобілізованих: що видають та що більше не треба здавати

Зміни у Наказ Міноборони №232 від 29 квітня 2016 р. внесені Наказом Міноборони №654 від 1 жовтня 2024 р.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Стоматолог, агроном та слюсар «винаходили» БПЛА: у Києві викрили схему наукового ухиляння
Стоматолог, агроном та слюсар «винаходили» БПЛА: у Києві викрили схему наукового ухиляння

Припинена діяльність групи осіб, які організували схему ухилення від мобілізації та привласнення бюджетних коштів у одному з державних університетів.

Незалежна перевірка засвідчила: після масштабування DELTA зберегла відповідність всім стандартам кібербезпеки
Незалежна перевірка засвідчила: після масштабування DELTA зберегла відповідність всім стандартам кібербезпеки

Бойова система DELTA, зокрема модуль Vezha та ШІ-платформа Avengers, успішно пройшла незалежне оцінювання кіберзахисту.

«Там було сім росіян: частину знищив я, а частину добила наша піхота»: історія дронаря з позивним «Вжик»
«Там було сім росіян: частину знищив я, а частину добила наша піхота»: історія дронаря з позивним «Вжик»

«Вжик» — пілот FPV-дрона. Працював на фабриці, виготовляв меблі, а 2024 року був мобілізований до Збройних Сил.

Знайди п’ять трупів окупантів у кущах: наші пілоти зробили вправу на розвиток уваги
Знайди п’ять трупів окупантів у кущах: наші пілоти зробили вправу на розвиток уваги

Оператори БПЛА батальйону «Чорний лебідь» 225-го штурмового полку за два дні знищили 16 російських штурмовиків, які залишилися у полях та посадках.

Вимагав $4 тисячі та погрожував мобілізацією: у Харкові затримали здирника
Вимагав $4 тисячі та погрожував мобілізацією: у Харкові затримали здирника

Місцевий житель вимагав зі знайомого гроші й погрожував особисто передати його дані до військкомату для примусової мобілізації.

Через ситуацію навколо Ірану американці запропонували перенести зустріч по Україні
Через ситуацію навколо Ірану американці запропонували перенести зустріч по Україні

Наразі пріоритет партнерів  – ситуації навколо Ірану, і через це зустріч, яка планувалася на цей тиждень за пропозицією американців відкладається.

ВАКАНСІЇ
Водій-кранівник (кран автомобільний)

від 17500 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

113 окремий батальйон 110 ОБр Сил ТрО

Майстер ремонтної майстерні БПЛА

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Старший стрілець – оператор

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

--- ---