ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Мадяр влаштував росіянам смертельний пікнік, підбитий танк рятує піхоту: стрім з прифронтового міста

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Жовтня 2024, 18:23

На Лиманському напрямку танкісти прийшли на допомогу піхоті. Танк 60 окремої механізованої Інгулецької бригади вибив противника зі зручних позицій.

Під час бою в наш танк Т-62 влучає ударний дрон росіян Ланцет, танк витримує пряме влучання, ще кілька вибухів поруч і виходить з бою.

Поблизу селища Гродівка на Донеччині російські піхотинці намагались раптово наскочити на наші позиції. Ці позиції тримала бригада НГУ «Червона калина». Підпустивши противника до позицій, гвардійці координовано застосували по штурмовиках всі засоби ураження. Тих з росіян, котрі пережили артилерію і дрони гвардійці знищили з автоматів.

На Курахівському напрямку 46 окрема аеромобільна бригада відбила черговий ворожий штурм на свої позиції. Цього разу росіяни кинули в бій п’ять БМП і два танки. Лише за п’ятнадцять хвилин вогнем артилерії, FPV-дронами і мінами було знищено чотрири БМП і два танки. Ворожу піхоту знищили дронами.

Ці та інші теми обговорюють наші ведучі – молодший лейтенант Сергій Ліпко та капітан Артем Голуб.

Читайте нас в Telegram
«Основне — зберегти життя піхотинця»: командувач НГУ розповів про сучасну війну дронів

На Харківському і Покровському напрямках зменшилась кількість штурмових дій, але ворог почав застосовувати більше дронів.

«Спроби переправитися, закріпитися в режимі нон-стоп»: на Придніпровському напрямку триває битва за острови
«Спроби переправитися, закріпитися в режимі нон-стоп»: на Придніпровському напрямку триває битва за острови

На Придніпровському напрямку триває оборонна операція Сил оборони. Українські підрозділи утримують позиції та протидіють річковим десантам ворога.

Ворог отримав «діру» в системі ППО завширшки від 50 до 100 км: уразилили вже четвертий «Тор-М2»
Ворог отримав «діру» в системі ППО завширшки від 50 до 100 км: уразилили вже четвертий «Тор-М2»

Оператори 413-го полку безпілотних систем «Рейд» уразили ще один російський зенітно-ракетний комплекс «Тор-М2».

В Україні ліквідували кілера гру рф та затримали членів агентурно-бойової групи
В Україні ліквідували кілера гру рф та затримали членів агентурно-бойової групи

СБУ ліквідувала кілера гру рф та затримала його спільників — членів агентурно-бойової групи, які готували резонансні вбивства в Україні.

«Йдуть шляхом з трупів попередників»: росіяни на Вовчанському напрямку регулярно отримують поповнення
«Йдуть шляхом з трупів попередників»: росіяни на Вовчанському напрямку регулярно отримують поповнення

Попри колосальні втрати, ворог не відмовляється від попередніх намірів та не послаблює тиск на підрозділи Сил оборони на Вовчанському напрямку.

«Скеля» зачистила Міньківку: стрімка операція зірвала плани ворога
«Скеля» зачистила Міньківку: стрімка операція зірвала плани ворога

Штурмові підрозділи «Скелі» зачистили населений пункт Міньківка — стратегічно важливого вузла на трасі Бахмут — Слов’янськ.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Механік-водій, військовослужбовець

від 30000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Кухар-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Інженер-механік

від 16000 до 19000 грн

Львів

4762 військове представництво МОУ

Навідник-оператор БМП

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

--- ---