Про те, як змінилась роль снайпера на передовій та як готують майбутніх снайперів АрміяInform розповів сержант-інструктор школи підготовки снайперів 199 навчального центру ДШВ ЗСУ з позивним…
Міністерство оборони України спільно з представниками громадського сектору обговорили ключові напрямки для вдосконалення медичного забезпечення військовослужбовців.
Про це йдеться у повідомленні на сайті оборонного відомства.
Під час зустрічі заступника Міністра оборони України бригадного генерала юстиції Сергія Мельника з представниками громадськості, зокрема, йшлося про порядок обліку та комплектації індивідуальних аптечок і медичних рюкзаків, а також сертифікацію українських турнікетів з урахуванням реального бойового досвіду.
«Кожен український військовослужбовець — від солдата до генерала — докладає максимальних зусиль для нашої спільної Перемоги. Тому медичне забезпечення має враховувати практичний досвід, бути якісним та справедливим для кожного військовослужбовця, військовозобов’язаного, ветерана та членів їх сімей», — наголосив Сергій Мельник.
На зустрічі було окреслено пріоритетні напрямки для покращення нормативно-правової бази та організаційних змін, спрямованих на підвищення ефективності медичного забезпечення Сил оборони України.
Також обговорили питання взаємодії Збройних Сил України з волонтерськими організаціями, які займаються евакуацією поранених, та можливості удосконалення процедури збору і зберігання біоматеріалів для ідентифікації за допомогою ДНК-експертизи в разі потреби.
Сергій Мельник підкреслив, що для впровадження якісних змін у медичному забезпеченні необхідно враховувати практичні аспекти, якими українські військовослужбовці діляться, зокрема, і з громадськими організаціями.
Крім того, надання медичних послуг у війську не залежить від посади і звання того, хто їх потребує.
Як повідомляла АрміяInform, уряд на виконання рішень РНБО та Президента затвердив план щодо протидії корупційним та іншим правопорушенням у системі медико-соціальних експертних комісій (МСЕК).
@armyinformcomua
На Курахівському напрямку ворог почав частіше застосовувати ствольну артилерію та реактивні системи залпового вогню.
Покровськ залишається однією з ключових точок на лінії фронту, але російські війська не наважуються здійснити масштабний лобовий штурм цього міста.
Снайперу з позивним «Малиш» лише 25 років, але він пройшов крізь жахіття оточення і боровся з ворогом на відстані як сотень метрів, так і віч-на-віч.
Судитимуть експоліцейського, який працював на росіян під час окупації Купʼянська.
Станом на ранок 13 січня за добу російські війська поранили 1 жителя Донеччини — у Покровську.
Окупанти ховаються від українських захисників у трубах і ведуть звідти вогонь.
від 20000 до 120000 грн
Харків
229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО
Про те, як змінилась роль снайпера на передовій та як готують майбутніх снайперів АрміяInform розповів сержант-інструктор школи підготовки снайперів 199 навчального центру ДШВ ЗСУ з позивним…