Попри належність до винищувачів четвертого покоління та наявність у бойовому строю Ізраїлю сучасних F-35 і F-15, саме F-16I Sufa виконують левову частку ударних місій:…
Міністерство оборони України спільно з представниками громадського сектору обговорили ключові напрямки для вдосконалення медичного забезпечення військовослужбовців.
Про це йдеться у повідомленні на сайті оборонного відомства.
Під час зустрічі заступника Міністра оборони України бригадного генерала юстиції Сергія Мельника з представниками громадськості, зокрема, йшлося про порядок обліку та комплектації індивідуальних аптечок і медичних рюкзаків, а також сертифікацію українських турнікетів з урахуванням реального бойового досвіду.
«Кожен український військовослужбовець — від солдата до генерала — докладає максимальних зусиль для нашої спільної Перемоги. Тому медичне забезпечення має враховувати практичний досвід, бути якісним та справедливим для кожного військовослужбовця, військовозобов’язаного, ветерана та членів їх сімей», — наголосив Сергій Мельник.
На зустрічі було окреслено пріоритетні напрямки для покращення нормативно-правової бази та організаційних змін, спрямованих на підвищення ефективності медичного забезпечення Сил оборони України.
Також обговорили питання взаємодії Збройних Сил України з волонтерськими організаціями, які займаються евакуацією поранених, та можливості удосконалення процедури збору і зберігання біоматеріалів для ідентифікації за допомогою ДНК-експертизи в разі потреби.
Сергій Мельник підкреслив, що для впровадження якісних змін у медичному забезпеченні необхідно враховувати практичні аспекти, якими українські військовослужбовці діляться, зокрема, і з громадськими організаціями.
Крім того, надання медичних послуг у війську не залежить від посади і звання того, хто їх потребує.
Як повідомляла АрміяInform, уряд на виконання рішень РНБО та Президента затвердив план щодо протидії корупційним та іншим правопорушенням у системі медико-соціальних експертних комісій (МСЕК).
@armyinformcomua
Протягом минулої доби між українськими військами та російськими загарбниками було зафіксовано 171 бойове зіткнення, з них 53 з яких — на Покровському напрямку.
У ніч на неділю, 22 червня, російські війська завдали авіаударів по Краматорську та Слов’янську.
Станом на 06.00 22 червня в Чорному морі немає жодного російського військового судна.
Втрати російських загарбників за минулу добу склали 1100 військових та 331 одиниця різної техніки.
Минулої доби між Силами оборони та російськими загарбниками відбулося 128 бойових зіткнень.
Хвилі революції в російській імперії докотилися й до Фінляндії — північної провінції, яка була частиною імперії відповідно до Фрідріхсгамського мирного договору 1809 року зі Швецією.
від 20000 грн
Запоріжжя
Заводський РТЦК та СП
Попри належність до винищувачів четвертого покоління та наявність у бойовому строю Ізраїлю сучасних F-35 і F-15, саме F-16I Sufa виконують левову частку ударних місій:…