ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Стіна від здичавілих — прикордонники мурують фортифікації на північному прикордонні

Новини
28 Жовтня 2024, 10:47
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Лише за останню добу прикордонники зафіксували на кордоні з росією щонайменше 150 обстрілів.

Про це в ефрі марафону «Єдині новини» розповів Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби України.

Більшість обстрілів — по Сумській області. Також активно ворог обстрілює і Харківщину, а за останній період є певне нарощення кількості обстрілів Чернігівській області. Ворог активно застосовує артилерію, а також безпілотні літальні апарати — б’є просто по населених пунктах. Водночас прикордонники продовжують укріплювати наземну лінію кордону.

«Якщо говорити про підрозділи Державної прикордонної служби у своїй місцевості, яку утримують, то, власне, ми продовжуємо нарощувати фортифікаційні укріплення. Для того, щоб наші хлопці мали можливість укритися і вести повноцінно бойові дії, якщо відбуватимуться якісь дії з боку ворога. Ну і, власне, звісно, вести повноцінне спостереження за лінію кордону, за прикордонням», — повідомив Андрій Демченко.

АрміяInform вже розповідала, про те, як на кордоні регулярно намагаються підкупити інспекторів просто в пунктах пропуску.

 


Не випадковість: FPV-дрон на оптоволокні вдарив по багатоповерхівці у Харкові
Не випадковість: FPV-дрон на оптоволокні вдарив по багатоповерхівці у Харкові

За даними слідства, 3 липня близько 12:00 російські військові завдали удару по Салтівському району м. Харкова.

Володимир Зеленський зустрівся із командиром полку Олегом Ляшком
Володимир Зеленський зустрівся із командиром полку Олегом Ляшком

Президент України Володимир Зеленський обговорив з командиром 432-го полку безпілотних систем Олегом Ляшком перспективні кроки держави назустріч бійцям.

Був бункер, а став окоп: український літак авіаударом «склав» ворожий бункер в зоні відповідальності 58-ї бригади
Був бункер, а став окоп: український літак авіаударом «склав» ворожий бункер в зоні відповідальності 58-ї бригади

В зоні відповідальності 3 мотопіхотного батальйону 58 ОМПБр авіаударом було знищено виявлений бункер окупантів, в якому вони ховались та накопичувались.

ВАКАНСІЇ
Olx Водій-слюсаp, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Бойовий медик взводу

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Кулеметник

від 22000 до 50000 грн

Полтава

Військова частина А7312

WorkUa Старший оператор БПЛА (малі, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

RobotaUa Стрілець – Військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Бориспіль

Троїцький ТЦК та СП

Olx Головний сержант, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область