ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ворог застосував понад 100 КАБів і понад пів тисячі дронів-камікадзе — Генштаб ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 27 Жовтня 2024, 7:03

З початку доби відбулося 159 бойових зіткнень, противник завдав один ракетний удар із застосуванням однієї ракети, 60 авіаційних ударів із застосуванням 102 КАБів, понад 550 ударів дронами-камікадзе та здійснив понад 3,5 тисячі обстрілів позицій наших військ і населених пунктів із використанням різних типів озброєння.

Оперативну інформацію станом на 22.00 26 жовтня оприлюднив Генеральний штаб ЗСУ.

На Харківському напрямку відбулося сім боєзіткнень з російськими загарбниками. Всі атаки в районах Вовчанська та Стариці відбили українські воїни.

На Куп’янському напрямку противник 13 разів намагався витіснити наші підрозділи із займаних позицій поблизу Кіндрашівки, Синьківки, Петропавлівки, Кругляківки,, Загризового, Вишневого, Берестового та Першотравневого. Дві атаки досі триває.

18 разів ворог атакував на Лиманському напрямку, намагався просунутися в напрямку населених пунктів Греківка, Макіївка, Терни, Торське, Зарічне, Серебрянка та Григорівка. Триває одне боєзіткнення поблизу Серебрянки.

На Сіверському напрямку  окупанти двічі атакували в районі Білогорівки, успіху не мали.

Ворог дев’ять разів намагався вклинитися в нашу оборону на Торецькому напрямку. Від початку доби, окупанти в районах населених пунктів Щербинівка та Торецьк чотири рази отримали жорстку відсіч від наших захисників.  П’ять атак ще триває.

Інтенсивно атакує ворог українських захисників на Покровському напрямку.  Тут, впродовж дня, агресор здійснив 40 штурмових та наступальних дій. Найбільша активність російських окупантів зберігається в районах Воздвиженки, Миролюбівки, Променя, Лисівки, Крутого Яру, Красного Яру, Миколаївки та Селидового.

Загалом, 36 атак на напрямку українські захисники вже відбили, ще чотири боєзіткнення — триває. Ситуація складна, проте контрольована Силами оборони. Наші воїни докладають зусиль для недопущення просування противника в глибину української території.

За наявною на цей час інформацією, за сьогоднішній день втрати агресора на даному напрямку склали близько 300 осіб вбитими та пораненими. Знищено п’ять одиниць автомобільної техніки, один мотоцикл та одну багі. Окрім того, вісім автомобілів, три міномети та один мотоцикл були пошкоджені.

На Курахівському напрямку на цей час доби нараховується 40 бойових зіткнень. Загарбники зберігають високу активність, намагаючись просунутися в районах населених пунктів Ізмайлівка, Степанівка, Новодмитрівка, Новоселидівка, Гостре, Дальнє, Антонівка, Костянтинівка, Єлизаветівка, Катеринівка. Підрозділи Сил оборони відбили 33 атаки противника, сім атак тривають досі.

На Времівському напрямку наші воїни зупинили один штурм окупантів в районі Богоявленки.

На Оріхівському напрямку одну марну атаку ворога відбили наші оборонці протягом дня поблизу Новоданилівки.

На Придніпровському напрямку наші воїни п’ять разів відбивали атаки російських загарбників на позиції українського війська.

Сили оборони України продовжують операцію в Курській області. Авіація рф продовжує завдавати ударів керованими авіаційними бомбами по території росії. На даний час відомо про 21 авіаційний удар із застосуванням 34 КАБ.

На інших напрямках суттєвих змін в ситуації не відбулося.

Сьогодні слід відзначити воїнів 65 механізованої бригади, 124 бригади територіальної оборони, 25 повітрянодесантної Січеславської бригади, 42 механізованої бригади, 425 штурмового батальйону, які професійно та рішуче знищують російських загарбників.

Як повідомляла АрміяInform, найгарячіше на Покровському напрямку, де ворог здійснив 20 спроб штурму позицій ЗСУ.

 

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Сучасні технології на службі розвідки: RATEL H виконує бойові завдання на фронті

Сучасні технології на службі розвідки: RATEL H виконує бойові завдання на фронті

120 окремий розвідувальний полк продовжує впроваджувати найсучасніші технології на полі бою. Один із прикладів — бойова роботизована платформа RATEL H, яка вже активно працює на передовій.

Гуманітарку завозив — ухилянтів вивозив: про підозру повідомили директору благодійного фонду

Гуманітарку завозив — ухилянтів вивозив: про підозру повідомили директору благодійного фонду

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури чоловіку заочно повідомлено про підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчиненому з використанням службового становища.

Працював у «поліції» окупантів: в Харкові заочно судитимуть колаборанта з Ізюма

Працював у «поліції» окупантів: в Харкові заочно судитимуть колаборанта з Ізюма

У Харкові заочно судитимуть 53-річного мешканця Ізюмського району, який під час окупації регіону працював «поліцейським патрульно-постової служби» у створеному загарбниками каральному органі.

Нові внески до програми PURL, Північно-Балтійська ініціатива: Денис Шмигаль підбив підсумки «Рамштайна»

Нові внески до програми PURL, Північно-Балтійська ініціатива: Денис Шмигаль підбив підсумки «Рамштайна»

Міністр оборони України Денис Шмигаль розповів про нові домовленості, яких вдалося досягти за підсумками зустрічі Контактної групи з питань оборони України, яка сьогодні відбулася у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.

На Тернопільщині проведено спецоперацію із затримання осіб, підозрюваних у насильницьких злочинах

На Тернопільщині проведено спецоперацію із затримання осіб, підозрюваних у насильницьких злочинах

Поліцейські за сприяння Міністерства оборони України затримали групу військовослужбовців, які, за даними слідства, причетні до незаконного позбавлення волі людей, катувань, вимагань і розбійних нападів на території Тернопільської області.

«Куди тікаєш?» — засоби РЕБ не врятували ворожу техніку від дронів «Свободи»

«Куди тікаєш?» — засоби РЕБ не врятували ворожу техніку від дронів «Свободи»

Військовослужбовці 3 батальйону «Свобода» 4 бригади оперативного призначення «Рубіж» показали свій внесок у відбиття нещодавнього ворожого штурму на Покровському напрямку.

ВАКАНСІЇ

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

Командир міномета, сержант

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Медбрат

Київ

Військова частина А7039

Гранатометник

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Оператор FPV-дронів

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

--- ---