— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…
Бойові дії під час нещодавнього визволення та зачистки лісового масиву на півночі Харківської області мають певні особливості, обумовлені характером місцевості та рельєфу, а також діями противника.
Про це ефірі марафону «Суспільне Новини» розповів представник служби зв’язків із громадськістю 13-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України «Хартія» Володимир Дегтярьов.
— Специфіка місцевості на Харківщині в тому, що тут немає довгої лінії траншей. Натомість є великі поля, між якими є лісосмуги. Власне за ці лісосмуги і ведеться бій, — сказав він.
Окупанти облаштовують у «лєсополках» якісні укріплення та укриття, з яких дуже непросто «виколупати» ворожий особовий склад.
— У цих лісосмугах окупанти вкопуються дуже глибоко. Вони собі викопують там не траншеї, а багатоповерхові нори. Зачистити кожну з них в умовах складного рельєфу, коли ти не дуже бачиш, що відбувається в лісосмузі за 3-5-10 метрів — це дуже складно. Тому це була поступова робота, до якої були залучені й артилерія, і міномети, і підрозділи штурмових дій, і наші ударні бомбери. Це була добре спланована спільна операція, — пояснив військовий.
Речник пояснив, що обумовлює тактику ворога.
— Тактика ворога сильно залежить від специфіки місцевості та його намірів. Зокрема, на нашій ділянці відповідальності у смузі 13-ї бригади «Хартія» нам вдається контролювати рух ворога, — запевнив він.
Володимир Дегтярьов запевнив, що на Липецькому відтинку Харківського напрямку на півночі Харківської області гвардійцям вдається відбивати всі ворожі штурми та стримувати наступальні дії ворога.
Раніше АрміяInform повідомляла, що в Силах оборони пояснили, що забезпечує політико-ідеологічну стійкість російських солдатів на Харківському напрямку.
@armyinformcomua
«Так, у мене росіяни забрали дім, потім забрали у мене другий раз дім. Але... життя ж то не забрали? Я ж продовжую жити. І продовжувати треба жити де завгодно. Головне — щоби в Україні. Мене мотивує те, щоб росіяни не прийшли сюди та не знищили тут все, не вбили мою дитину і дружину. Бо я бачив на власні очі, що відбувається там, куди приходить Росія», — говорить Єлизар Гранков.
Повільне відновлення економіки, розвиток воєнних галузей, висока інфляція та підвищення податків. Про підсумки 2024 та очікування від 2025 року АрміяInform розповів експерт Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Олександр Чупак.
Розгорнута Пентагоном у Вашингтоні система, відома як розширена регіональна ситуаційна обізнаність (ERSA), об’єднує вдосконалені камери візуального розпізнавання та лазери.
Що таке патронатна служба бойової бригади, для чого вона потрібна та які функції виконує? Як патронатна служба працює з пораненими та родинами загиблих, полонених та зниклих безвісти бійців? У чому полягає специфіка роботи з родинами зниклих безвісти та чому вона найскладніша?
Фабрика брехні під назвою «росія» продовжує поширювати неправдиву інформацію з метою дискредитації українських військових та підриву довіри до Збройних Сил України.
Міністр оборони України Рустем Умєров зустрівся у середу, 15 січня, з главою МЗС Естонії Маргусом Цахкною.
від 28000 до 150000 грн
Київ
Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ
— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…