ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ССО ліквідували «чечню», ГУР вбило руснявого пілота, ДШВ відбили штурм: стрім із прифронтового міста

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Жовтня 2024, 16:39

Під брянськом у росії знайшли труп воєнного злочинця. За інформацією ГУР, тіло належить Дмитру Голєнкову — пілоту бомбардувальника Ту-22М3. Він був причетний до ракетних ударів по українських цивільних об’єктах, зокрема по торговому центру «Амстор» у місті Кременчук, тоді загинуло 22 людини, та по житловому будинку в Дніпрі в січні минулого року, тоді загинуло 46 цивільних.

Тіло російського воєнного злочинця виявили з множинними травмами голови, ймовірно, від молотка.

Українські десантники стримують росіян на Курахівському напрямку. Ворог атакував позиції 46 та 79 бригад ДШВ. Десантники 46 ОАеМБр знищили два танки й п’ять БМП, два пошкоджених танки встигли відкотитися назад. Таврійські десантники 79 бригади знищили п’ять бронемашин і один танк, 24 окупантів ліквідовано, 20 поранені.

Окупанти зняли відео з застосуванням бойових отруйних речовин проти України. Злочинці з ДШРГ «Русич» показали, як скидають гранати із хлорпікрином на українські позиції.

Ці та інші теми обговорюють наші ведучі — підполковник Сергій Місюра та молодший лейтенант Сергій Ліпко.

 

Читайте нас в Telegram
Де злітають — там і зникають: Signum знищив російських дронарів

Оператори підрозділу Signum виявили та успішно відпрацювали по точці злету російських операторів дронів на Лиманському напрямку.

Уражено ворожий БРК «Бастіон» та пункт управління БПЛА на окупованих територіях
Уражено ворожий БРК «Бастіон» та пункт управління БПЛА на окупованих територіях

У ніч на 24 березня Сили оборони завдали уражень по низці важливих військових об’єктів російського агресора.

Злякався «Баби Яги» і здався в полон: окупант розповів, як став штурмовиком за два дні
Злякався «Баби Яги» і здався в полон: окупант розповів, як став штурмовиком за два дні

45-річний уродженець Удмуртії, якого захопили в полон воїни бригади «Спартан», розповів, як потрапив на фронт.

У Дніпрі росіяни поцілили по житловому кварталу, є постраждалі
У Дніпрі росіяни поцілили по житловому кварталу, є постраждалі

Вранці 24 березня російські ударні дрони атакували Дніпро. Пошкоджений 14-поверховий будинок.

Україна та НАТО посилюють співпрацю: акцент на протидії дронам і спільних інноваціях
Україна та НАТО посилюють співпрацю: акцент на протидії дронам і спільних інноваціях

Україна разом із НАТО поглиблює взаємодію у протидії безпілотним загрозам, обміну бойовим досвідом та створення сучасних технологічних рішень.

«Інколи як зомбі, інколи бадьоренько»: на Костянтинівському напрямку росіяни біжать вперед, не ховаючись
«Інколи як зомбі, інколи бадьоренько»: на Костянтинівському напрямку росіяни біжать вперед, не ховаючись

На Костянтинівському напрямку в росіян «весняне загострення». Їхні атаки стають все інтенсивнішими.

ВАКАНСІЇ
Навідник

від 21000 до 121000 грн

Кам'янське

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Навідник до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Військовослужбовець в Іршаву

Львів

Іршавський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Водій

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2734

Звязківець

від 21000 до 121000 грн

Дніпро

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

--- ---