Ледь помітна на екрані тепловізора жаринка цигаркового недопалку стала тією дрібницею, яка зробила перше бойове застосування інноваційного керованого авіабоєприпасу легендарним моментом…
Ейден Аслін з позивним «Козак» ― легіонер з Британії. З російськими окупантами він воював у лавах 36-ї бригади морської піхоти ЗСУ. Після повномасштабного вторгнення захищав Маріуполь. Пережив російський полон.
У матеріалі з тренувального табору Міжнародного легіону ГУР МО України журналісти Kyiv Post показали ексклюзивні кадри вишколу та історії іноземних добровольців.
«Найстрашнішим моментом у моєму житті, мабуть, був той, коли я здавався росіянам, бо знав, що мене чекає. Це почуття, яке я ніколи не хочу переживати знову», ― розказав легіонер з позивним «Козак».
Так званий «суд» окупантів засудив Ейдена до смертної кари, але після 5 місяців тюрми, тортур та пропаганди його змогли звільнити в межах обміну.
Згодом «Козак» знову повернувся до військової служби ― в Міжнародний легіон ГУР МОУ.
«Після шести років життя в Україні, хоч я й не українець за кров’ю, можу сказати, що я українець серцем, адже тепер Україна — це мій дім. Я мрію побачити день, коли вторгнення закінчиться і російські війська будуть вигнані з України», ― сказав Ейден.
Також інший боєць з позивним «Ліра» розповів, що його разом з екіпажем запросили долучитися до медичного екіпажу. Так він опинився в Міжнародному легіоні ГУР МОУ.
«Найбільше запам’ятовуються міста. Ти приїжджаєш на ротацію в одні й ті самі міста, і їх все менше. Фізично менше. Ти не можеш повернутися до цього міста, бо воно вже окуповане», — розповів він.
На думку Ліра в ЗСУ не вистачає людей з медичною освітою.
«Тому, якщо ви лікар чи маєте медичну освіту, то долучайтесь до Міжнародного легіону ГУР МОУ. Заповнюйте заявку на сайті», — закликав він.
Більше історій легіонерів ГУР та деталей про їхню службу — у відео.
Нагадуємо, Рустем Умєров позитивно оцінив закон, який дозволяє іноземцям ставати офіцерами Сил оборони України.
Раніше АрміяInform розповідала, що ще важливо знати про ухвалений Верховною Радою України законопроєкт, який дозволяє іноземцям та особами без громадянства проходити службу у ЗСУ, Нацгвардії та ДСТУ за контрактом на офіцерських посадах.
@armyinformcomua
За минулу добу втрати російських загарбників склали 1010 військових та 511 одиниць техніки.
Впродовж минулої доби окупанти завдали 510 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області.
Загалом від початку доби відбулося 174 бойових зіткнення. Українські захисники рішуче дають відсіч спробам противника просунутися вглиб нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.
Британська компанія BAE Systems і її партнери спільно з Міністерством оборони Великобританії представили рендер винищувача шостого покоління Tempest.
Повернення до повноцінного насиченого життя після важкого поранення — завдання складне, але цілком посильне для того, хто цього прагне.
Російського агента, який намагався встановити GPS-маячок на спецтранспорт з колони ЗСУ на Кіровоградщині, засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
від 20000 до 120000 грн
Миколаїв
Корабельный районный территориальный центр комплектования и социальной поддержки
від 23000 до 23000 грн
Могилів-Подільський
Державна прикордонна служба України
Ледь помітна на екрані тепловізора жаринка цигаркового недопалку стала тією дрібницею, яка зробила перше бойове застосування інноваційного керованого авіабоєприпасу легендарним моментом…