У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
У міські забудові тривають запекли бої, окупанти намагаються просуватися по вулиці Центральній.
Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» розповіла речниця ОТУ «Луганськ» майор Анастасія Бобовнікова.
— Найгарячіше зараз на Торецькому напрямку, бої ведуться у самому Торецьку. Ситуація нестабільна, бої ведуться буквально за кожен під’їзд, — повідомила вона.
За словами речниці, наразі важко оцінити, яку частку міста контролює ворога, оскільки в ході боїв підрозділи Сил оборони контратакують і повертають втрачені позиції.
— росіяни зайшли на східну околицю міста та дещо просунулися по вулиці Центральній, в напрямку шахти Центральна. Але ситуація постійно змінюється — то ми відбиваємо у них вогневі пункти, то вони десь знищують наші. Але ми їх постійно відновлюємо позиції та намагаємося повертати те, що захопили окупанти, не даємо їм просунутися, — наголосила військова.
Раніше АрміяInform повідомляла, що на Сході росіяни безперервно штурмують, найскладнішою є ситуація в районі Торецька та Нью-Йорка.
Серед лідерів — 47 механізована бригада «Магура», 15 бригада артрозвідки «Чорний ліс», 105-та бригада ТрО та підрозділи ДШВ.
Цієї ночі українські далекобійні санкції досягли двох нафтопереробних заводів на російській території.
Почалося бета-тестування автоматичних переведень між підрозділами корпусу без погодження з безспосереднім командиром, яке доступне для солдатів та сержантів.
Провідний спеціаліст групи публічних закупівель
від 17000 до 17000 грн
Запоріжжя
Державна прикордонна служба України
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…