Список найпопулярніших статей української Вікіпедії у 2024 році днями оприлюднив Юрій Пероганич — засновник ГО «Вікімедіа Україна», яка опікується, зокрема, розвитком і популяризацією Вікіпедії….
Ворог продовжує штурмові та наступальні дії малими піхотними групами та з застосуванням бронетехніки на Сході.
Про те, де ситуація найскладніша в ефірі марафону «Суспільне Новини» розповіла речниця ОТУ «Луганськ» Анастасія Бобовнікова.
— У нас в нашу зону відповідальності входить Часів Яр, там противник штурмує малими групами без застосування техніки. Ситуація відносно стабільна. На Сіверському напрямку ми бачимо статистику, вона там на позір спокійніша — менша кількість штурмів, однак на цьому напрямку противник наступає з технікою — танки, бойові броньовані машини. Попри нижчу кількість штурмів нашим захисникам там аж ніяк не легше, — сказала вона.
На інших відтинках лінії бойового зіткнення ситуація складніша.
— Найскладніша ситуація біля Торецька та Нью-Йорка. Противник намагається прорвати нашу оборону постійно напираючи живою силою. На усіх напрямках ворог застосовує артилерію, авіацію, дрони. На Торецькому напрямку боротьба йде за кожен під’їзд, буквально за кожне вікно цього міста, — повідомила речниця.
Раніше АрміяInform повідомляла, поблизу яких населених пунктів найбільша концентрація ворожих атак.
@armyinformcomua
Десантники продемонстрували, як нищать ворожу техніку та особовий склад противника, зокрема, північнокорейських найманців.
У Чорному та Азовському морях ворожі кораблі відсутні.
Станом на ранок 16 січня за добу на фронті російські загарбники втратили 1480 осіб вбитими та пораненими.
Упродовж доби окупанти завдали 418 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області.
Від початку цієї доби відбулося 118 бойових зіткнень. Українські захисники продовжують рішуче давати відсіч спробам противника просунутися в глибину нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.
«Так, у мене росіяни забрали дім, потім забрали у мене другий раз дім. Але... життя ж то не забрали? Я ж продовжую жити. І продовжувати треба жити де завгодно. Головне — щоби в Україні. Мене мотивує те, щоб росіяни не прийшли сюди та не знищили тут все, не вбили мою дитину і дружину. Бо я бачив на власні очі, що відбувається там, куди приходить Росія», — говорить Єлизар Гранков.
Список найпопулярніших статей української Вікіпедії у 2024 році днями оприлюднив Юрій Пероганич — засновник ГО «Вікімедіа Україна», яка опікується, зокрема, розвитком і популяризацією Вікіпедії….