ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Писав «телеграми» у фсб: в Костянтинівці затримали російського агента

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Вересня 2024, 15:31

Судитимуть шпигуна, який розкривав місця дислокації артилерійських підрозділів та вогневих позицій ЗСУ.

Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно громадянина за фактом несанкціонованого поширення інформації про розміщення Збройних Сил України (ч. 2 ст. 114-2 КК України). У грудні 2022 року мешканець м. Костянтинівки долучився до однієї з проросійських спільнот у застосунку Telegram. Під час спілкування з учасниками чату чоловік почав поширювати дані про місця дислокації Сил оборони України.

«Зокрема, у текстових повідомленнях він вказував на розташування артилерійських підрозділів і вогневих позицій ЗСУ на території свого міста, а також сіл Іванопілля, Клебан-Бик і Олександро-Шультине Краматорського району. За 4 місяці обвинувачений надіслав 8 повідомлень воєнного характеру», — додають у прокуратурі.

За клопотанням прокурора до оголошення вироку суду він перебуває під вартою. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Як повідомляла АрміяInform, зловмисник шпигував за переміщенням бойової техніки Сил оборони в напрямку передової.

Читайте нас в Telegram
Хто і чим бив по російській столиці: Генштаб ЗСУ розкрив деталі потужної операції

Для ураження цілей у Московській області використовувались українські розробки — RS-1 «Барс», FP-1 «Firepoint», БАРС-СМ «Gladiator» тощо.

Армійські веслувальниці здобули чотири медалі на міжнародних змаганнях
Армійські веслувальниці здобули чотири медалі на міжнародних змаганнях

Представниці Навчально-спортивної бази олімпійських видів спорту Іванна Дяченко та Вікторія Ус на міжнародних змаганнях з веслування здобули 4 нагороди.

Обвинувачені спрямували на підтримку Сил оборони вже понад 680 млн гривень
Обвинувачені спрямували на підтримку Сил оборони вже понад 680 млн гривень

За перше півріччя 2026 року органи прокуратури України спрямували понад 680 млн гривень на підтримку українських військових.

Найбільше ворог атакує на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ
Найбільше ворог атакує на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 46 разів атакував позиції Сил оборони, у тому числі 14 разів — на Костянтинівському напрямку.

Окупанти вбили дроном батьків, але дітей вдалося врятувати нашим воїнам: страшна історія із Добропілля
Окупанти вбили дроном батьків, але дітей вдалося врятувати нашим воїнам: страшна історія із Добропілля

Бійця 4-го батальйону «Сила Свободи» 4-ї бригади оперативного призначення «Рубіж» Нацгвардії разом із евакуаційною групою «Білий Янгол» врятували двох сиріт.

«Понад 120 дронів в один момент зламали міф про «неприступну» столицю ворога» — 1-й центр СБС
«Понад 120 дронів в один момент зламали міф про «неприступну» столицю ворога» — 1-й центр СБС

Палає технопарк «Елма» у Зеленограді, вибухає Сонячногірська наливна станція, розлітається на шматки Московський НПЗ.

ВАКАНСІЇ
Командир протитанкового взводу, офіцер

від 55000 до 125000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

Начальник групи психологічного супроводу та відновлення

від 26000 до 126000 грн

Львів, Львівська область

Лікар сімейної медицини

від 23000 до 23000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

65 ОМБр

Бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Арей, окремий штурмовий батальйон

--- ---