Про те, як змінилась роль снайпера на передовій та як готують майбутніх снайперів АрміяInform розповів сержант-інструктор школи підготовки снайперів 199 навчального центру ДШВ ЗСУ з позивним…
Ці бронемашини стали дуже надійними помічниками в нинішній російсько-українській війні. Потужні, швидкі, надійні, практичні в обслуговуванні.
Відео про БТР оприлюднили 25 вересня Десантно-штурмові війська ЗСУ.
«Тут все практично і правильно організовано. Доступність і зручність обслуговування. Кришку зняв — і в тебе все під рукою. Зняв фіксатори, замінив усе, що треба. Все в ньому продумано, як для справжніх пацанів. Хлопці сідають і дають джазу», — розповів Ігор з позивним «Бім», водій-електрик 170 полку логістики ДШВ ЗСУ.
Stryker оснащений дизельним двигуном Caterpillar 3126 потужністю 350 к. с. Машина здатна розвивати швидкість понад 100 км.
«Наші хлопці витискають із них усе. Особливо на Курщині», — розповів Ігор.
На жаль, будь-яка техніка ламається. Не стала винятком і ця бойова машина 2008 року випуску.
«Викинуло сальник колінвала. Практично витіснило маслом, перебитий один шланг на мастило. Нічого, все полагодимо», — запевнив Ігор.
Однією з найбільших фішок машини є її протипожежна система. Бронетранспортер оснащений автоматичною системою пожежогасіння FM200 — у транспортному відділенні та двома автоматичними протипожежними модулями FM25 — у моторному відділенні.
«У разі загоряння всі будуть цілі. Система працює надійно. Багато життів врятували ці машини. Там, де радянські «бехи» не справились би», — зауважив Ігор.
Як повідомляла АрміяInform, галицькі десантники показали, як проводять навчання на БТР Stryker.
@armyinformcomua
Військова контррозвідка Служби безпеки затримала у Києві агентку російської воєнної розвідки, яка готувала координати для дронової атаки рф по столиці України 1 січня 2025 року.
Міністерство оборони України опублікувало роз’яснення щодо механізму переведення у застосунку Армія+, а також щодо причин, через які можуть виникати затримки.
Окупанти все більше намагаються застосовувати нову тактику — коли спочатку заходить мала штурмова група, ховається якнайближче до українських позицій і чекає підкріплення, однак Сили оборони знають, як протистояти їм.
На Курахівському напрямку ворог почав частіше застосовувати ствольну артилерію та реактивні системи залпового вогню.
Покровськ залишається однією з ключових точок на лінії фронту, але російські війська не наважуються здійснити масштабний лобовий штурм цього міста.
Снайперу з позивним «Малиш» лише 25 років, але він пройшов крізь жахіття оточення і боровся з ворогом на відстані як сотень метрів, так і віч-на-віч.
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
від 50000 до 120000 грн
Ужгород
68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша
Про те, як змінилась роль снайпера на передовій та як готують майбутніх снайперів АрміяInform розповів сержант-інструктор школи підготовки снайперів 199 навчального центру ДШВ ЗСУ з позивним…