У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Протягом доби на східному напрямку російська армія втратила 1173 особи, 15 танків, 28 ББМ та 2 РСЗВ.
Про це інформує ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер».
Як зазначається, Сили оборони продовжують завдавати противнику втрат у живій силі та техніці.
Зокрема, на даному напрямку втрати росії за добу становлять:
Також наші воїни знищили 132 укриття, 15 складів боєприпасів та 2 склади ПММ противника.
Нагадаємо, минулої доби втрати російських загарбників становили 1330 осіб. Також українські воїни знешкодили 16 танків, 30 бойових броньованих машин, 81 артилерійську систему, дві РСЗВ, 71 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 79 автомобілів, дві важкі вогнеметні системи та одиницю спеціальної техніки.
Прикордонники підрозділу Destruction team прикордонної комендатури швидкого реагування 5 прикордонного загону зробили добірку уражень.
З 26 по 28 червня 2026 року в місті Пітешті (Румунія) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное (марафон).
Навідник танкового взводу
від 30000 до 130000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…