ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

За добу на фронті понад 160 боєзіткнень, ворог активізувався на Лиманському напрямку

Новини
22 Вересня 2024, 8:17
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

Протягом минулої доби по всій лінії фронту зафіксовано 163 бойових зіткнення. 

Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ станом на 08:00 22 вересня.

На Харківському напрямку ворог намагався штурмувати поблизу населеного пункту Вовчанськ. Крім цього, авіація противника завдала ударів КАБами по житлових районах Харкова, внаслідок чого постраждало мирне населення та цивільна інфраструктура.

На Куп’янському напрямку за добу відбулося сім атак загарбників. Сили оборони відбивали штурмові дії противника неподалік Синьківки, Степової Новоселівки, Кругляківки, Котлярівки, Стельмахівки та Лозової.

На Лиманському напрямку ворог атакував 28 разів. Намагався вклинитися в нашу оборону поблизу Дружелюбівки, Чернещини, Греківки, Невського, Торського, Терн, Макіївки, Новосадового та Білогорівки.

На Сіверському напрямку українські захисники відбили штурм російських загарбників поблизу Виїмки.

На Краматорському напрямку окупанти атакували 11 разів у районах Калинівки, Майського, Андріївки та Білої Гори.

На Торецькому напрямку ворог, за підтримки авіації, здійснив 12 атак неподалік Неліпівки, Торецька та Щербинівки.

На Покровському напрямку наші захисники зупинили 28 штурмових і наступальних дій агресора у бік населених пунктів Воздвиженка, Новоторецьк, Красний Яр, Новогродівка, Селідове, Маринівка та Михайлівка. Найбільша концентрація ворожих атак була поблизу Селідового.

На Курахівському напрямку Сили оборони відбили 25 атак. Найактивніше окупанти намагалися просунутися вперед в районі населеного пункту Георгіївка. Окрім цього, ворог атакував у бік Цукуриного, Гірника, Костянтинівки, Катеринівки та Желанного Другого.

На Времівському напрямку противник здійснив дев’ять штурмів наших позицій в районах Вугледару, Катеринівки, Водяного та Павлівки. Активно задіював для ударів на напрямку бомбардувальну авіацію.

На Гуляйпільському напрямку російські загарбники безуспішно атакували в районі Гуляйполя.

На Оріхівському напрямку окупаційні війська чотири рази штурмували позиції Сил оборони в районах Роботиного, Новоандріївки та Новоданилівки.

Триває операція в Курській області. Авіація ворога продовжує рівняти з землею свої села та міста. За минулу добу російські літаки завдали 26 авіаударів тридцятьма трьома КАБами по власній території.

На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.

На кордоні з Чернігівською та Сумською областями противник з території рф активно застосовує артилерію та авіацію по районах українських населених пунктів.

Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі, техніці та активно підривають наступальний потенціал ворога у тилу.

Загалом, минулої доби втрати російських загарбників склали 1500 осіб. Також українські воїни знищили 22 танки, 52 бойові броньовані машини, 63 артилерійські системи, дві РСЗВ, 67 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 57 автомобілів і 19 одиниць спеціальної техніки.


15 років тюрми отримав дезертир, який на замовлення фсб коригував обстріли Дніпра
15 років тюрми отримав дезертир, який на замовлення фсб коригував обстріли Дніпра

За доказовою базою контррозвідки та слідчих СБУ 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав агент фсб, який коригував обстріли Дніпра.

Швидкість і мобільність: артилеристи 58-ї бригади показали роботу британської  САУ AS-90
Швидкість і мобільність: артилеристи 58-ї бригади показали роботу британської САУ AS-90

Командир гармати AS-90 на псевдо «Циган» розповів та показав, як працює британська самохідна артилерійська установка та її переваги.

Хабарі за «потрібні» висновки та мільйонні активи: судитимуть голову ВЛК
Хабарі за «потрібні» висновки та мільйонні активи: судитимуть голову ВЛК

Дніпровська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону скерувала до суду обвинувальний акт стосовно голови військово-лікарської комісії.

«З паяльником у руках та усмішкою на обличчі»: «Пупсик» розповів про свою роботу в 116-й бригаді
«З паяльником у руках та усмішкою на обличчі»: «Пупсик» розповів про свою роботу в 116-й бригаді

Сили оборони — величезний механізм, і окрім піхоти та танкістів є широкий пласт воїнів, які захищають Україну будуючи, ремонтуючи та забезпечуючи.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Геодезист, топограф, картограф

від 25000 до 75000 грн

Одеса

Військова частина А3674

Olx Сапер, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

WorkUa Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

Olx Старший технік, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

RobotaUa Електрозварник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx Бойовий Медик Підрозділу

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область