Про обмін полоненими і співпрацю з ООН, про Міжнародний Комітет Червоного Хреста і права військовозобов’язаних та чимало іншого кореспондентка АрміяInform запитала в Уповноваженого Верховної Ради…
Міністерство оборони України кодифікувало та допустило до постачання рухомі модулі технічного обслуговування українського виробництва — вони призначені для ремонту озброєння та військової техніки у польових умовах.
Про це йдеться в повідомленні відомства у суботу, 14 вересня.
«Ремонтні майстерні виконані у варіантах для ремонту негабаритних зразків ОВТ — на базі пікапа-позашляховика, та на шасі вантажівки – для виконання ремонтних робіт більшого масштабу на великих, складних вузлах та важких агрегатах габаритної бойової техніки та озброєння», — інформує Міноборони.
Зазначається, що рухомі реммайстерні ОВТ укомплектовані необхідним обладнанням для здійснення:
У польових умовах на базі реммайстерень фахівці-ремонтники можуть діагностувати та усувати несправності електрообладнання, розбірно-складальні роботи.
Крім того, рухомі реммайстерні українського виробництва обладнані для виконання широкого спектра слюсарних та металообробних робіт.
Є необхідне устаткування для шиномонтажу, паяльних робіт, заправки балонів високого тиску, зарядки та обслуговування акумуляторних батарей тощо. Усі цикли робіт організовані у комфортних для особового складу умовах та із необхідним для цього сучасними інструментами й обладнанням, додали у МОУ.
«Мобільні реммайстерні ОВТ українського виробництва дозволяють виконувати більшість робіт у польових умовах, не витрачаючи часу і ресурсів на відправлення техніки для ремонту у тил та її повернення зі стаціонарних пунктів ремонту та обслуговування. За допомогою рухомих майстерень озброєння ремонтуватиметься й обслуговуватиметься у рази швидше», – підкреслили в МОУ.
Міністерство оборони також нагадало, що виробники і розробники зразків ОВТ із додатковими запитаннями щодо процесу кодифікації виробів можуть звертатися до Головного управління забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння та військової техніки на електронну пошту: mdalc@mil.ua
Як писала АрміяInform, у Міністерстві оборони України кодифікували та допустили до постачання польову модульну кухню МК-500, призначену для приготування їжі в польових умовах для військовослужбовців чисельністю до 500 осіб.
6 жовтня в селі Іллінка Курахівської громади Донецької області російська армія атакувала FPV-дроном автомобіль, в якому перебували представники волонтерської організації.
У Рівненській області вибухотехніки знешкодили нерозірвану бойову частину російського ударного безпілотника.
Воїни 79 Таврійської окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ відбили російський механізований штурм у районі Костянтинівки на Курахівському напрямку.
Міністр оборони Нідерландів Рубен Брекельманс 6 жовтня прибув до України та відвідав Харків.
Внаслідок російського удару по місту Костянтинівка Донецької області 6 жовтня одна людина загинула й дві дістали поранення.
На Харківському напрямку протягом минулого тижня почастішали факти застосування росіянами тактичної авіації. Зокрема загарбники стали значно активніше, ніж у попередні періоди, застосовувати КАБи.
Захищаємо світ
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
Про обмін полоненими і співпрацю з ООН, про Міжнародний Комітет Червоного Хреста і права військовозобов’язаних та чимало іншого кореспондентка АрміяInform запитала в Уповноваженого Верховної Ради…