ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Українські воїни показали, як RAK карає окупантів

Новини
9 Вересня 2024, 14:40
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Ворог не здається та намагається просунутись на Харківському напрямку, але прикордонники руйнують усі його плани. Завдяки реактивній системі залпового вогню RAK-12 українські військові щодня зменшують кількість російської техніки.

Про це інформує Державна прикордонна служба України.

До широкомасштабної війни прикордонники мали зовсім інший фах, але 24 лютого всі вони стали на захист рідної землі.

«Я сам із Купʼянщини. До війни працював охоронцем. А як почалося широкомасштабне вторгнення рф на територію України, то пішов добровільно до військкомату. Був набір до прикордонників, і мене туди взяли», — каже один з прикордонників.

Чоловіки проходили навчання в Чернігові. Там вони дізналися все про роботу РСЗВ та навчилися управляти цією технікою.

«Нам одразу керівник сказав, що ми в одній команді. І такого, що хтось один стоїть, а другий нічого не робить, бути не повинно. Ми в одній команді, ми маємо один одному допомагати», — додають хлопці.

Нині прикордонні підрозділи є невіддільною складовою Сил оборони України щодня виконують бойові завдання та наближають нашу Перемогу.

Кажуть, що їхнє рішення доєднатися до прикордонників було правильним та дуже важливим. Бо саме тут вони можуть зробити все, щоб захистити родину, рідний дім та країну від агресора.

Як повідомляла АрміяInform, ворог застосував легкові автомобілі та багі для доставки особового складу до міста. Однак спроба російських військових зазнала фіаско.


НАТО виділить Україні €70 млрд військової допомоги у 2026 році
НАТО виділить Україні €70 млрд військової допомоги у 2026 році

Країни НАТО підтвердили довгострокову підтримку України: у 2026 році вони нададуть €70 млрд на озброєння, військову допомогу та підготовку українських воїнів.

«Ми заходили першими»: боєць ССО «Дацент» розповів, як вижив після важкого поранення на Курщині
«Ми заходили першими»: боєць ССО «Дацент» розповів, як вижив після важкого поранення на Курщині

Бої на Курщині, поранення під обстрілом і сила побратимства: екскомандир розвідгрупи ССО «Дацент» розповів про свій шлях.

ССО ліквідували окупанта, який відмовився здаватися в полон: стрім
ССО ліквідували окупанта, який відмовився здаватися в полон: стрім

Оператори 3-го полку ССО оточили один із населених пунктів. Перед його зачисткою вони облетіли двори дроном і в одному з них виявили окупанта.

Обладнання без повної оплати одразу: Міноборони запустило підтримку для підприємств ОПК
Обладнання без повної оплати одразу: Міноборони запустило підтримку для підприємств ОПК

Міноборони продовжує програму пільгового фінансового лізингу для підприємств ОПК, яка дозволяє оновлювати та отримувати необхідне обладнання під 5% річних.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Кухар

від 20000 до 25000 грн

Львів

Військова частина А0583 (ВСП)

RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Київ

Печерський РТЦК та СП

Olx Головний сержант-командир установки в/ч А2800

від 23000 до 50000 грн

Радісне, Одеська область

RobotaUa Старший навідник

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

RobotaUa Стрілець-Зенітник ПЗРК (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

WorkUa Номер обслуги самохідної гармати в ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ