За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…
Поки у Покровську більш-менш спокійно, люди гуляють, торгують поряд зі зруйнованими будинками. Атмосфера трохи напружена, але всі мають надію, що ворога зупинять, що місто залишиться вільним та неушкодженим, на скільки це буде можливо.
…До залізничного вокзалу під’їжджає перший автобус. Підрозділ ДСНС зустрічає людей, допомагає виносити валізи, мішки, коляски, бо більшість пасажирів — це літні люди та мами з дітьми.
Люди хвилюються, бігають, носять те, що вдалось забрати зі своїх домівок.
Нарядна дівчинка у вишиванці розгублено дивиться навкруги. Її мама Наталя розповідає:
— Вперше я евакуювалась у 2014 році з Донецької області з Красногорівки. Переїхала жити до Курахівської громади, у селище Сонцівка. Зараз доводиться вдруге бігти, бо вже ми за декілька кілометрів від лінії зіткнення. Почались страшні обстріли, кожен день хтось гине, горять хати, а у мене п’ятеро дітей. Чоловік у мене інвалід, свекор не ходить, дуже старий. Взяли, що змогли унести, їдемо на Закарпаття. А далі обіцяли допомогти з будинком для родини.
Хочу сказати воїнам ЗСУ: ви боролися і боретесь, дякую вам велике. Якби не ви, нас би на білому світі не було. У мене багато знайомих є хлопців: і поранені, і вбиті. Бажаю, щоб всі вони повернулися додому.
Галині з Мирнограда 75 років. Усе життя вона працювала на шахті «Західній», машиністом підйому. Двадцять років, як на пенсії. Залишилась зовсім сама. Вона розповіла, що обстрілюють місто щодня, беззупинно, палають будинки:
— Від мого будинку приблизно 3 км до ворога. Тому у Черкаси зараз відправляюсь. Не виїжджали раніше, тому що спочатку умови не влаштовували, а потім просто розгубилась. Їхати треба, а не знаєш, як з цими сумками справитися на старості років. Я одна живу, чоловік помер. Єдине, що залишилось — квартира. І ту доводиться вже вдруге кидати. Вперше на початку широкомасштабної війни вивезли нас на Закарпаття. Там дуже гарні люди зустріли нас. Волонтери опікувались нами.
Як повідомили в «Укрзалізниці», українці безпечно вирушають з Покровська безкоштовним евакуаційним потягом.
«Проклали спеціальні маршрути й веземо людей відразу трьома напрямками, де організовано прийом місцевими громадами: Черкащина, Закарпаття та Львівщина», — зазначили в «Укрзалізниці».
@armyinformcomua
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна готова йти на безумовне припинення вогню та надалі брати участь у переговорах про тривалий мир у будь-якому форматі.
Пілоти 13 бригади оперативного призначення Нацгвардії «Хартія» знищили щонайменше взвод окупантів і купу техніки росіян.
Бійці окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького продемонстрували, як на Торецькому напрямку зачистили забудову від російських «гнізд».
В об’єктив фотопастки прикордонників, встановленої на одній з гірських ділянок державного кордону з Румунією, потрапили двоє чоловіків, які рухалися в бік сусідньої країни.
Попри короткий життєвий шлях, український пілот Олександр Мигуля вже увійшов в історію української авіації, як один з найбільш результативних бомбардувальників Повітряних Сил ЗСУ.
Працівнии ДБР повідомили про підозру заступнику командира однієї з військових частин, дислокованих на Вінниччині. Встановлено, що у 2022 році посадовець бекзпідставно оформив бойові виплати військовослужбовцям, які насправді перебували в тилу.
від 25000 до 70000 грн
Павлоград
Військова частина А4759
За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…