ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Заморожені кошти від активів агресора мають працювати на захист від агресора — Володимир Зеленський

Новини
21 Серпня 2024, 20:56
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Президент Володимир Зеленський сподівається, що західні партнери швидко створять механізм, який дозволить використовувати заморожені активи росії на користь України.

Про це він сказав у вечірньому зверненні.

«Обговорили сьогодні роботу з партнерами щодо наближення реальних рішень про обіцяні 50 мільярдів доларів від заморожених російських активів. Багато було вже політичних заяв від партнерів. Багато й зараз звучить щодо цього. Але нам потрібен реальний механізм», — сказав Володимир Зеленський.

Він наголосив, що кошти від активів агресора мають працювати на реальну допомогу захисту від агресора.

«Щоб все це працювало заради України й українців уже найближчими місяцями. Занадто довго тривають відповідні дискусії, і нарешті потрібні рішення», — додав глава держави.

Як повідомляла АрміяInform, частина коштів, отриманих із доходів заморожених в Європейському Союзі російських активів, буде використана для постачання боєприпасів в Україну у рамках ініціативи Чехії.


Наша система реабілітації буде однією з найсильніших в Європі — Президент
Наша система реабілітації буде однією з найсильніших в Європі — Президент

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вітчизняна система реабілітації має стати однією з найкращих в Європі.

«За плечима сотні уражень» — історія «Баса», який перейшов на FPV, щоб нищити якомога більше окупантів
«За плечима сотні уражень» — історія «Баса», який перейшов на FPV, щоб нищити якомога більше окупантів

Боєць підрозділу «Оріон» бригади «Помста» на псевдо «Бас» перекваліфікувався з піхотинця на оператора БПЛА, бо хотів нищити якомога більше ворогів.

Найбільше ворожих атак зафіксовано на Покровському, Слов’янському та Лиманському напрямках
Найбільше ворожих атак зафіксовано на Покровському, Слов’янському та Лиманському напрямках

Від початку доби на фронті відбулося 61 бойове зіткнення, найбільше ворожих штурмів зафіксовано на Покровському, Слов’янському та Лиманському напрямках.

Дрон «Хижаків» прийшов на допомогу бійцю, у якого погіршився стан прямо на позиції
Дрон «Хижаків» прийшов на допомогу бійцю, у якого погіршився стан прямо на позиції

Безпілотник бригади «Хижак» департаменту патрульної поліції прийшов на допомогу воїну, якому через різке погіршення стану здоров’я терміново знадобилися ліки.

ВАКАНСІЇ
Olx Військовослужбовець, стрілець

від 20100 до 120100 грн

Київ, Київська область

WorkUa Старший майстер, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

WorkUa Розвідник

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

RobotaUa Пілот FPV дрону, військовослужбовець

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

Olx Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Полтава та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Полтава, Полтавська область

WorkUa Бухгалтер

від 20000 до 21000 грн

Одеса

Одеський ОТЦК та СП