Заступник начальника штабу 411-ї окремої бригади безпілотних систем СБС ЗСУ майор Ігор Завгородній розповів АрміяInform про становлення українських дронових військ, технологічну революцію…
Служба безпеки та Національна поліція ліквідували ще одну масштабну схему ухилення від мобілізації, яка діяла на Київщині. До оборудки причетний засновник відомої юридичної компанії зі столиці.
Про це інформує 20 серпня СБУ.
Діючи під прикриттям надання адвокатських послуг, він організував продаж фіктивних документів для уникнення призову та незаконного виїзду чоловіків за кордон.
За наявними даними, вартість таких «послуг» становила від 3 до 50 тис. американських доларів з одного ухилянта. Сума залежала від терміновості «замовлення».
Зазначено, що найбільшим «попитом» у фігуранта користувалися меддовідки ВЛК щодо непридатності до служби за станом здоров’я, зокрема через наявність І-ІІ груп інвалідності.
«При цьому його клієнти не проходили військово-лікарську комісію, а «документи на списання» з лав потенційних призовників забирали прямо з офісу адвоката», — зауважили в СБУ.
Для маскування оборудки юрист укладав із військовозобов’язаними клієнтами офіційний договір про правову допомогу.
«Крім того, фігурант пропонував ухилянтам допомогу із подальшою легалізацією після втечі за межі України. Для цього він оформлював фіктивні документи про навчання клієнтів у зарубіжних закладах вищої освіти», — йдеться в повідомленні.
Правоохоронці затримали адвоката «на гарячому» в його офісі, коли він отримав 45 тис. американських доларів від ухилянта.
Під час обшуків за місцем роботи та проживання фігуранта виявлено фіктивні документи на понад 244 тис. доларів США.
Наразі адвокату повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон).
Йому загрожує до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину та притягнення винних до відповідальності.
Як повідомляла АрміяInform, СБУ та Офіс Генпрокурора за сприяння керівництва Міністерства оборони та командування Збройних Сил України ліквідували ще одну схему ухилення від мобілізації.
АрміяInform нагадує, що краще не порушувати закон, а скористатися агрегатором вакансій у ЗСУ чи рекрутинговими центрами.
Президент України Володимир Зеленський анонсував кадрові зміни в уряді та правоохоронних органах, а також оновлення системи державного управління.
За чотири дні десантники Слобожанської бригади знищили близько 60 одиниць легкої техніки російських військ на Слов’янському напрямку.
Командиp танка (з pакетно-гарматним озброєнням), військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Одеса, Одеська область
Заступник начальника штабу 411-ї окремої бригади безпілотних систем СБС ЗСУ майор Ігор Завгородній розповів АрміяInform про становлення українських дронових військ, технологічну революцію…